ÇA
Soru Sahibi
10 Aralık 2020 16:25

dişin ufak bir kısmının olmaması

hocam merhaba sağ alt en arka dişimin bir kısmı çürük ve çok azcık bir kısmı yok cerrahi müdahale gerektirir mi? bu dişe uygulanan cerrahi müdahale damağı yarmak mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Engin Ersöz
Diş Hekimi , Restoratif Diş Tedavileri

Selamlar Öncelikle geçmiş olsun. Sizi muayene etmeden ve filminizi görmeden net birşey diyemem ama üzerindeki diş etinin kaldırılması ihtimaller arasında. Damağı yarmak çok abartılı bir tarif olur bu işlem için. Prof.Dr.Engin Ersöz

21 Aralık 2020 22:20