Yusuf bey vitaminleri almaya başladım 15 gün sonra masaj a gideceğim hedi̇ye

 • Yusuf bey vitaminleri almaya başladım 15 gün sonra masaj a gideceğim HEDİYE ÖZTÜRK adında masajla uyuşmaları ve kasılan bacağımı, belimi iyleştireceğini düşünüyorum exersiz yapıyorum tabi zorlamadan.Tekrar EMAR çektirdik röntgen çektirdik kuyruk sokumu yamuk olduğunu daha önce söylemişlerdi yürümemi etkilediğini düşünüyoruz sizce etkilermi? kuyruk eğriliği hakkında bilgi verebilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar.

 • Doktor Cevabı:

  Feruzan hanım, halk arasında kuyruk eğriliği denilen durum sıklıkla düşme sonrası ortayaçıkam kuyruk sokumu kemiğinin zedelenmesi ile eş anlamlı kullanılabilmekte. orunun ne boyutta olduğunu bilebilmek için sözünü ettiğiniz filmin bir uzman tarafından incelenmesinin yararlı olacaı düşüncesindeyim... geçmiş olsun dileklerimle.

  tarihinde cevapladı.
 • Yusuf Bey, kuyruğumu çektirdim masajlara devam ediyorum. Ayağımdaki kasılma biraz daha rahatladı. Hediye Öztürk'ün krem ve vitaminleri sonucu iyi olduğuma karar verdim. Yine verdiği hareketlere devam ederek söylediklerine uyuyorum. Şuan daha rahat yürüyebiliyorum, uyuşmalarımın azaldığını hissediyorum. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Boyun düzleşmesi hakkında sizden bilgi alabilir miyim? İyi günler..

 • Doktor Cevabı:

  Feruzan hanım, boyun düzleşmesi sıklıkla boyun agrısı sonrası rontgenlerde (servikal lordozda düzleşme şeklinde) görülen boyun agrısı olduğunu gösteren bir radyolojik bulgudur.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x