Uyarılma problemim ile ilgili soru sormak istiyorum.şimdiye kadar cinsel is

 • uyarılma problemim ile ilgili soru sormak istiyorum.şimdiye kadar cinsel isteğim olmadı, eşimle birçok yöntem denedik, hiç birşey hissedemiyorum. hormon testi yaptırdım,prolaktin hormonun fazla çıktı (37,5),ama bu o kadar etkilemez dediler. psikolog da psikolojik birşey değil dedi. femore uyarıcı kremikullandım,etkisi olmadı.s&#39xtiva uyarıcı spreyi ve veromax pink adlı doğal tableti kullanmaya başladım şimdi.ne yapabileceğimi şaşırmış durumdayım.bana bir yol gösterebilirmisini?.iyi çalışmalar

 • Doktor Cevabı:

  Cinsel eğitim veren bazı doktorlar var onlardan yardım alabilirsiniz. ayrıca adetin 3 ncü günü hormonlarınız kontrol edilerek bu hormonlarda bir dengesizlik olup olmadığı kontrol edilebilir. süt hormonu için ilaç kullanabilirsiniz.(parlodel, dostinex) bu tip ilaçlar doktor kontrolü olmadan ve tavsiye edilmeden kullanılmamalıdır.

  tarihinde cevapladı.
 • prolaktin hormonu için agnucaston adlı ilacı kullanıyorum 1 aydır, 3 ay daha kullanacağım, ama gelecek ay adetimin 3. günü tekrar hormon testi yaptıracağım. ve yasmin kullanıyorum. bu hormon uyarılmama sorunu yapabilirmi? bi de kansızlık problemim var. bu iki problem nedeniyle uyarılamıyor olabilirmiyim?bunların mutlaka etkisi olıuyordur ama az da olsa hissetmem gerekmez mi? ben hiçbirşey hissetmiyorum, ve hissedemedikçe kendimi daha kötü hissediyorum, eşimin benden uzaklaşmasından korkuyorum.ilginiz için çok teşekkür ederim.tavsiyenizi mutlaka uygulayacağım.iyi çalışmalar.

 • Doktor Cevabı:

  Bu ilaçlar bir miktar cinsel isteksizlik yapabilmektedir. öncelikle tedavinizi tamamlayınız. jinekoloğunuza başvurarak uyarılmayı arttırıcı ilaçlar yazdırabilirsiniz. ancak doktor muayenesi olmadan ilaç kullanmanızı tavsiye etmemekteyim.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları


.
x