Sünnet sonrası deri yapışması

 • merhaba doktor bey ben 9 aylık oğlumu 5 gün önce sünnet ettirdim . kontrole götürdüğümüzde doktor sünnet derisi yapışmış dedi ve açtı bebeğim çok ağladı hatta eve gelince de devam etti ağlaması hatta şişti bize de bu işlemi yapmamızı söyledi ama biz yapamıyoruz. başka sünnet yaptıran annelere sordum hiç böyle şeyler yapmamışlar ben anlamadım daha dikişleri bile üzerinde iyileşmemiş biz bu işlemi sürekli yapsak hep kanayacak iyileşmeyecek belki de bir zarar verirmişiz gibi geliyor. ne yapmamız gerekiyor bilmiyorum kafam çok karıştı ve bebeğimi boşuna çok ağlatmak istemiyorum.

 • Doktor Cevabı:

  Doktorunuz ne dediyse yapmalısınız. eğer yapışıklık olmadan geri çekerseniz ağlama ve ağrı olmaz. canını yakacak bir işlem değil. geçmiş olsun

  tarihinde cevapladı.
 • çok teşekkür ederim şimdi çok daha iyi bebeğim ilk defa karşılaştıgım için çok kararsız kalmıştım ne yapacağımı bilemedim. iyi çalışmalar.


Kocaeli Çocuk Cerrahi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!

Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları

 • Kan damlası

  Doktor bey merhaba. benimde 5 aylık bir kızım var. birlaç gündür sağ memesinden kan damlaları geldi. bunun muhtemel sebebi ne olabilir. ayrıca tedavi için ne yapılabilir?

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Aykut Özdamar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Sünnet sonrası deri yapışması

  Çok teşekkür ederim şimdi çok daha iyi bebeğim ilk defa karşılaştıgım için çok kararsız kalmıştım ne yapacağımı bilemedim. iyi çalışmalar.

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Aykut Özdamar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Çikolata kisti ameliyatı

  52 yaşında iki çocuk annesiyim. rahim dışında çikolata kistim var. 2006da ameliyat oldum ancak kist heryere yayılmış ve bağırsaklara yapışmış olduğu için tamamı alınamadı. şimdi kist tekrar yayılmış. tekrar ameliyat olmam gerektiği ve aynı anda da bağırsağımın kist yapışan kısmının alınması gerektiğ...

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Sadi Akşehirli

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör


.
x