Sn.diyetisyen m.turgay köse bey, ben karbonhidrat rejimi ile kilo vermekte

 • SN.Diyetisyen M.Turgay Köse Bey, Ben karbonhidrat rejimi ile kilo vermekteyim.Size sorum şu,zaman zaman yemek davetlerine gittiğimde alkol ikram ediliyor.Hangisini içmem gerekir ve ne kadar içmem gerekir ki diyetimi bozmasın.Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla.

 • Doktor Cevabı:

  Merhabalar, alkol yerine maden suyunu veya taze sıkılmış meyve sularını veya diyet kolayı deneyebilirsiniz. ille de alkol alacaksanız kırmızı şaraptan 1 veya beyaz şaraptan 2 kadeh içebilirsiniz. rakı veya viski için 1 dubleyi aşmamaya özen gösterin, bira için ise 330 cc yeterli olacaktır sanırım.

  tarihinde cevapladı.
 • Sn.Diyetisyen M.turgay Köse Bey,verdiğiniz cevap için tşk ederim.Yanlış bildiğim bir şeyide öğrenmiş oldum.Diyet cola içme içinde aspartam olduğu için zararlı demişlerdi, içmiyordum.Sıkma meyve suları içinde meyvenin şekeri diyeti engeller demişlerdi.Bunlarıda bu yüzden içmiyordum.Sayenizde bunların yanlış olduğunu öğrendim.Yemeklerde gönül rahatlığıyla içeeğim.İlginize tşk ederim.saygılarımla.

 • Doktor Cevabı:

  Tekrar merhabalar, dilerseniz web sayfamızı ziyaret edin. sitemizde doğru bilinen yanlışları okumanız düşüncelerinizi daha da etkileyecektir.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x