Slm kamil bey, kapsamlı bir konu bu, özü çocukluğa dayanan.. 2007 sakarya i

 • Slm Kamil Bey, kapsamlı bir konu bu, özü çocukluğa dayanan.. 2007 sakarya işletme mezunuyum..alalade sadece öğrencilik adına atılan bir adımdı benim için.. hep parlak br öğrencilik hayatım oldu.. üç yıldır sadece karamsar bir tabloya bakıyorum.. kısa dönem mavi jeanste çalıştım ve bu deneyim son oldu. kaygı,benlik saygısı, özgüven, hassas kişilik- tabiri caizse yetişkin çocukluk- hayırı olmayan, kendini sevmeyen karşı tarafı yüceten bir iletişim şeklini benimsemiş, ve sair yönlerim sözkonusu..

 • Doktor Cevabı:

  Mrb sorunuzda neyi sorduğunuzu belli etmemişsiniz bir çok vasfınızı saymışsınız lakin sizi üzen konuyu değinmemişsiniz sadece karamsarlıktan şikayetçiyseniz ve buda sizin sosyal hayatınızı olumsuz yönde etkiliyorsa bir uzmandan yardım almanızı öneririm.en kötü karar bile karasizliktan her zaman daha iyidir.

  tarihinde cevapladı.
 • afedersiniz.Düşüncelerimin genişliği nedeniyle öze indirgeyemedim.ama yine de yazdm farkında olarak. Bu nitelikler beni iş dünyasına adım atmam husuusnda alı koyuyor.bunlar bir düşünce yanılgısı mı yoksa depresyon gerçekten bir engel midir buna? kendimi öyle bir düşünceye hapsetmişim ki buradan çıkıpta merhaba diyemiyorum hayata.hem evde olmayı kabullenmeyen hem de cesaretini yitirmiş bir benlik algısı yaşadığım..kendini gerçekleştirememnin sunduğu ruh hali içindeyim.. tşk edyorm ii çalışmalar

 • Doktor Cevabı:

  Bravo güzel tespit etmişsiniz kendinizi tanıyosunuz demekki bu olay düşünce yanılgısıdır....

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x