Slm hocam, protein kaçaği hastaliğndan 1 ay ktü tip fakültesinde tedavi gö

  • SLM HOCAM, PROTEİN KAÇAĞI HASTALIĞNDAN 1 AY KTÜ TIP FAKÜLTESİNDE TEDAVİ GÖRDÜM.ŞİMDİ EVDE İLAÇ TEDAVİSİNE DVM EDİYORUM.PREDNOL ADLI İLAÇ KULLANIYORUM.GÜNDE 80 MG LA BAŞLADIK 3 AY OLDU ŞİMDİ 48 MG DÜŞÜRDÜLER. SORUM ŞU: SON 2 HAFTADIR OTURURKEN DİZLERİMDE TİTREME VE YÜRÜRKEN HAFİF DENGE BOZUKLUKLARI HİSSEDİYORUM.BU PREDNOL İLACININ KEMİK ERİMESİ GİBİ BİR YAN ETKİSİ OLDUĞUNU ÇOK DUYDUM.GÖRÜNÜYO Kİ BU PREDNOLU 2-3 AY DAHA KULLANMAM GEREKECEK.BU DENGE BOZUKLUĞU KEMİK ERİMESİNİN BAŞLANGICI MI ,TŞKR

  • Doktor Cevabı:

    Ümit bey, dizle ilgili şikayetiniz kemikle erimesi ile ilgisi yok. prednol kas erimesi de yapabilir. bunu emg tetkikinde tespit etmek gerekir.bir ftr uzmanı tarafından muayene olursanız eklem hareketleri ve kas kuvveti tespit edilir. gerekli tetkişklere uzman karar verir.

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x