Slm doktor bey ben 2 senelik ewliyim eşimin benle yeterince ilgilenmedini d

 • slm doktor bey ben 2 senelik ewliyim eşimin benle yeterince ilgilenmedini düşünüyorum sanki kafayı yiycek gibi olyorum acaba başka birimi var sevmiyomu aklıma hep kötü şeyler geliyo onu çok seviyorum ondan dolayı ondanda benim ona verdim elektirigi vermesini bekliyorum sizce bu psikolejikmi kendimi nasıl umursamamazlıga vurup unun yaptının yanlış oldunu göstereblrm acaba dogrusu ne sizce kafamı başka şelere vermeye çalışıyorum yinede umursamıyo çok zoruma gid böle devam etmsn 19 yaşım bi alakas?

 • Doktor Cevabı:

  Sizinle daha uzun ve detaylı bir gorusme yapmamız lazım, sorun tabiiki psikolojik ancak bu kadar ozguven eksikliginiz belki depresyonda olabileceginizi dusundurttu bana..

  tarihinde cevapladı.
 • NE YAPMAMI ONERIRSINIZ BIRAZ FAZLAMI UZERINE DÜŞÜYORUM ACABA?KENDIMI ONDAN UZAKMI TUTMAM GEREKİYOR BU SEFERDE BENDE IYICE SOGUMASINDAN KORKUYORUM ONADAN SUREKLI ILGI BEKLIYORUM ÇUNKU BANA KARŞI ÇOK ILGISIZ VE BUNU DURUM BENI ÇOK UZUYOR SUREKLI AKLIMA BAŞKA ŞEYLER GELIYOR KAYINVALIDEM ILE BIRLIKTE YAŞIYORUMK ONUN BIR ETKISI OLABILIRMI ACABA? AYRI EVE ÇIKSAM BİŞEYLERI DUZELTEBILIRMIYIM YOKSA İŞ DAHAMI KOTUYE GIDER YARDIMCI OLMANIZI ISTIYORUM YOKSA KAFAYI YICEM ŞİMDİDEN TEŞEKKUR EDRIM

 • Doktor Cevabı:

  doktora gelmelisiniz. buradan daha fazla yardım edebilmem mumkun degil..

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x