Slm benim kolumda çoklu açık kırık ve sinir kopması vardı.kırıklarım kaynad

 • slm benim kolumda çoklu açık kırık ve sinir kopması vardı.kırıklarım kaynadı.sinir grefti yapıldı.sinir ameliyattan sonra 5 ay geçti sinirlerin günlük 1mm ilerleyeceğini ve iyileşmenin geç olacağını biliyorum 60 seans fizik tedavide gördüm suan egzersizleri kendim evde yapıyorum fizik tedavi almıyorum bunun bir sakıncası var mı?ayrıca kolum için neler yapabilirim?tşkler

 • Doktor Cevabı:

  Emg raporunuzda ne belirtiliyor bilmiyorum ancak sinir rejenerasyonu çok yavaş olur. sabırlı olmanız gerekir. fizik tedavi ile ilişkinizi koparmamalısınız. zaman zaman kontrola gidiniz. gerekli görürlere yine bir süre tedavi alırsınız.

  tarihinde cevapladı.
 • tşkler hocam.sinir ameliyatımndan önce emg sonucumda hiç bir uyarılma yoktu.şimdi omuzla dirsek arasını hissediyorum.suan dirsek aşağısında aktif harekatlerim yok.sinirlerin dönmesini bekliyorum.bunu hızlandırabilir miyim?tekrar çok tşk ederim.

 • Doktor Cevabı:

  Fizik tedavide elektrik stimulasyonu faydalı olabilir sanıyorum uygulanmıştır. yeni bir emg yaptırırsanız aradaki fark gelişme konusunda bir fikir verir.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları


.
x