Slm 16 haftalıkm gebeyim ikili tarama test yaptırdım papp-a seviyesi düşük

 • SLM 16 haftalıkm gebeyim ikili tarama test yaptırdım PAPP-A seviyesi düşük çıktı 3 tarama testi istendi sizce sorun nedir ve warmıdır.doktarum 3 taramalı testinde çıkıcağını söyledi sizce nedir emdişeliyim şimdiden tşk ederim saygıarımla hoşca kalınn..

 • Doktor Cevabı:

  İkili tarama testinde ense kalınlığı da dahil edilerek yapılan incelemede down sendromu riski kaç çıktı? en önemlisi ikili taram testi kaç haftalık iken yapıldı ?

  tarihinde cevapladı.
 • doktor bey mümkünse size faksla yollasam test sonuçlarını varsa faks numaranızı yazarmısınız.bu testler 13 haftalıkken yapıldı 16 haftamdada 3 tarama testi yapıldı.çok endişeliyim doktorumun dışında sizede danışmak istedim .aslına bakarsanız çokta korkuyorum .şimdiden çok teşekkür ederim .saygılarımla cevebınıza çok ihtiyacım var.

 • Doktor Cevabı:

  0 232 463**** fax numarası gönderin sonra bana doktorunuzun da ne dediğini anlatan bir yeni soru sorun, faxa bakarak o soruya cevap vereyim.

  tarihinde cevapladı.
 • slm doktor bey sizi yine rahatsız ediyorum kusuruma bakmayın.ben size sabah fax la tahlil sonuçlarını yolladım.elinize ulaştımı bilmiyorum.bu arada doktorum aradı 3 tt sonuçları gayet iyi dedi yani göbekten su almaya gerek kalmamış.sonuçlar elimde değil şuan.beni bu konuda aydınlatırsanız çok evinirim saygılarımla neslihan YILMAZ.şimdiden çok teşekkür ederim soruma yanıt vereceğiniz için .hoşçakalın

 • Doktor Cevabı:

  Sizin kan sayımı ve pıhtılaşma testinzi geldi. kan sayımınız hafifi düşük kan yapıcı ilaç alıyorsunuz herhalde i̇k,ili testte riskiniz 2798 de bir çıkmış bu rsikin az olduğu bir durum aslında ben olsam üçlü test yaptırmazdım. üçlü test sonucunuzu da bildirirsiniz.

  tarihinde cevapladı.
 • çok teşekkür ederim doktor bey ilginiz için .beni çok rahatlattınız 3 tarama testimin sonucu belli herşey normelmiş ama mart 12 de randevum var elime o zaman geçece size mutlaka ulaştırıcam fax la .şimdiden çok teşekkürlerimi sunuyorum saygılarımla neslihan YILMAZ .

 • Doktor Cevabı:

  Üçlü testte " her şey normal " diye bir sonuç olamaz. "riskiniz az" veya "çok" diye bir sonuç olabilir. size bu kelime ile söylendiğine eminmisiniz ?

  tarihinde cevapladı.
 • evet doktor bey herşey normal dediler ama 12 martta muaynem var ozan elime geçicek sonuçlar.ama bu söyleyş tarzınızla ben yine endişeye kapılıyorum aslına bakarsanız pek bi anlam veremiyorum ilk gbeliğim olduğu için söyleninleri aktarıyorum size ben doktorumu aradım değerleri istediğimde herşeyde normal dendi bana .sonuçları alır almaz size dönücem herşey için çok teşekkürler şimdiden kolay gesin size saygılarımla hoşçakalın

 • Doktor Cevabı:

  Ben hastaların bir şeyden anlamaz olarak algılanmasına taraftar değilim bu sebeple her ne kadar sizin için algılanması daha zor olsa da hep doğruları söylemeye çalışıyorum.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları


.
x