Siğil tedavisi

 • Herkese iyi akşamlar benım işaret parmagımda 2 tane siğil vardı birinin boyuu büyük ama diğerinin boyutu küçüktü.Bugun o siğillerime kriyoterapi tedavsi uygulanıp siğillerimim dondurdular aradan baya bir saat geçmesine ragmen o buyuk siğilim agrıyor ve dokunamıyordum.Benim sorum bu agrı ne zamana geçer ve ben şimdi elimi yıkasam bu siğile bir şey olur mu ?

 • Doktor Cevabı:

  Siğillere uygulanan kriyoterapi uygulaması sonrası ağrı olabilir. rahatsız edecek kadar fazla ise ağrı kesici ilaç kullanılabilir. ellerinizi yıkayabilirsiniz, aşırı su teması yapmayın yeterli. geçmiş olsun.

  tarihinde cevapladı.

Ankara Dermatolog uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!

Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları

 • Siğilleri kalıcı olarak yok etmek

  İyi günler ahu hanım. ben 34 yaşında bir erkeğim. ellerimde, kollarımda büyük olmak üzere, yüzümde ise küçük olarak siğiller var ve özellikle son bir kaç aydır çok arttılar. çeşitli yakıcı ilaçlar sürmeme rağmen ellerimdeki ve kollarımdaki siğiller geçmek bir yana daha da büyüdüler. o yüzden ilaç da...

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Ahu BİROL KOCAALP

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kriyoterapiden sonra sigilde büyüme

  Merhabalar, ben 2 ay önce ayak parmağımın altında çıkan küçük bir siğil için cildiyeye gitmiştim ve kriyoterapi yapıldı. daha sonra su topladı parçası düştü filan. ancak şimdi kocaman bir şeye dönüştü. ilk çıkan siğilin 3 4 katı gibi birşey. neden böyle olmuştur sizce geçer mi kendi kendine?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör
.
x