Selman bey esimde yumurta rezerv azligi var tup bebek denedik gunluk 600 u

 • Selman Bey esimde yumurta rezerv azligi var tup bebek denedik gunluk 600 unitelik en agir tedaviye ragmen 2 yumurta olustu sadece 1 i dollendi oda tutmadi . Tedavi sonrasi ilk ay 11 antral , ikinci ay 9 , ucuncu ay 6 antral folikul gozlendi ve gitgide azaldi dr bunun ilaclarin etkisiyle oldugunu soyledi . Sormak istedigim bundan sonra olana kadar tup bebek denemeyi dusunuyoruz tutmadigi takdirde 2. ay hemen tedaviye baslayabilrmiyiz? Folikul sayisinin tedavi sonrasi aylarda fazlaligini degerlendirebilmek acisindan. Bunun sakincasi varmidir yoksa birkac ay ara vermek daha mi dogrudur?

 • Doktor Cevabı:

  Biz tedaviler arasında genellikle 1-2 ay ara veriyoruz..ayrıca size 600 ünite verilmesine rağmen sadece tek bir transfer yapılabildiyse sanırım protokolü değiştirmekte fayda var..fazla ilaçtan fayda gelmediği gibi yan etkilerinden ve maliyetinden kaçınabilirsiniz..detaylı bir görüşme için bayram sonrası merkezimize beklerim.. iyi bayramlar..

  tarihinde cevapladı.
 • Hocam siz Bahcelievler Medicana da misiniz? Tup Bebek icin Regl in kacinci gunu gelmeliyiz? Tup bebek icin ilaclari sizmi veriyorsunuz yoksa disardan kendimiz mi aliyoruz ? Toplam tup bebek maliyeti nekadar oluyor Saygilar

 • Doktor Cevabı:

  Gürol bey; tüm bu sorularınıza yanıt için lütfen beni merkezimizden veya cep telefonumdan arayın..numaramız 0 212 867**** telefonunuzu bekliyorum..

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x