Selilut ve catlak

 • Merhaba. Selilut gidermek için dermoroller sonrası acı biber yağı sürmenin herhangi bir zararı olurmu? Cevabınız için teşekkürler. ..

 • Doktor Cevabı:

  Merhabalar dermatoller/dermapen bu sistemler mikroiğneleme sistemleri olup cildimize kontrollü travma yaratarak cilt rejuvenasyonu/yenilenmesinde yardımvı olurlar fakat doğru bölgede doğru basınçta doğru iğne boyutunda dermatolog kontrolünde yapılması önemlidir. aksi takdirde cillte leke skar ve mevcut rahatsızlığı arttırıcı yan etkileri olabilmektedir. bu sistem sonrssı veya birlikte çeşitli mezoterapi /prp gibi rejuvenasyonu arttırıcı yöntrmler kombine edilebilir fakat diğer kimyasal madde veya meyve özlerini sürmek normaldeki emilimlerinin kat vr kat fazla emilmelrine neden olur ve yan etki yapmaları muhtemeldir. cilt en büyük ve geniş organımızdır o sebepten uzman ellerde olması çok önemlidir. selülit şikayetiniz için roller dışında selülit mezoterapisi inin daha etkili olduğunu düşünüyorum. iyi yıllar

  tarihinde cevapladı.

İstanbul Dermatolog uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!

Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları

 • Yağlı cilt

  Iyi günler cildim aşırı derecede yağlı, temizledikten sonra 2-3 saat sonra tekrar yağlanma oluyor bu konuda nasıl bir tedavi önerirsiniz?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Berkant Oman

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Selülit tedavisi

  Selülit tedavisi uyguluyor musunuz? bu tedaviler varsa nelerdir ? yardımcı olursanız sevinirim. zayıf olmama rağmen özellikle basen bölgesinde selülit oluşumu var. ayşe

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Berkant Oman

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Selülit spor ile geçer mi?

  20 yaşındayım kalça ve bacak bölgemde selülitim var. ailemde de aynı sorun var. yürüyüş ve spor yaparak selülitleri geçirebilir miyim?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Yusuf Topal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör • Selilut ve catlak

  Merhaba. selilut gidermek için dermoroller sonrası acı biber yağı sürmenin herhangi bir zararı olurmu? cevabınız için teşekkürler. ..

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Erşan Ön

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör
.
x