Sayın hocam, yaklaşık 4 yıldır kafam beynim sanki tamamen durdu, sürekli ka

 • Sayın hocam, Yaklaşık 4 yıldır kafam beynim sanki tamamen durdu, sürekli kazan gibi, sanki kafamdaki şalter indirilmiş gibi.Hiçbirşeye kendimi veremiyorum. gözlerimde de yanma oluyor.baş ağrısı, bulantı, kusma yok.önceleri baş dönmesi çok oluyordu, şimdi olmuyor.ne kadar uyusamda uykumu alamıyorum.Boynumdan MR çekildi, lordoz düzleşmesi var dendi.Doppler çekildi, Sol Vert.Arter 55ml/dk, Sağ Vert. Arter 37ml/dk ölçüldü. Bu durumda sizin teşhisiniz ve tedavi öneriniz ne olabilir.çok teşk. ederim.

 • Doktor Cevabı:

  Hakan bey doppler sonucunuza bakılırsa beyin beslenmesinde bir problem var gibi duruyor. ancak benim önerim doppler usg yi başka bir merkezde tekrarlatmanız. sonuç benzer çıkarsa bir nöroloji uzmanına başvurun.

  tarihinde cevapladı.
 • Sayın hocam, ilginize çok teşekkür ederim. MR'da herşey normal görünüyor.Öneriniz üzere Nöroloji uzmanına gittim ve Doppler sonucuna göre (Sol Vert.Arter 55ml/dk, Sağ Vert. Arter 37ml/dk) 1)Sitorel 20mg 2)Ecopirin 300mg verdi. Bu iyi bir tedavi midir? Değilse öneriniz ne olabilir. Başka birine gitmemi önerirseniz Ankara'da kime gidebilirim.

 • Doktor Cevabı:

  Hakan bey merhaba, yaşınız genç olmasına rağmen beynin arka sisteminde beslenme problemi var gibi duruyor. ecoprin 300 mg 'a devam edin ve beyin dsa tetkikinizi yaptırmanızı öneriyorum.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x