Sat komandoluğu onay raporu

 • Hocam Merhaba Benim arkadaşımın sol ventrikülerinde sınıra ulaşan bir büyüme mevcut. Kendisi SAT komandoluğu için girdiği check up sonucunda sualtı hekiminden onay raporu istediler. Diğer tüm tahlil sonuçları normal peki şimdi ara sıra nabzı 200 e bile çıkan bu arkadaşımın onay raporu almasına engel bir durum var mı? İlaç tedavisiyle kalpteki bu kalınlaşmanın önlemi alınabilir mi ?Teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.


İstanbul Sualtı Hekimi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!

Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları

 • Tüplğ dalışta nefes tutma

  Merhaba sabit derinlikte (ör:22m) kafes kontrolunü nefes tutarak yapan bir dalgıç ne tarz sağlık sorunlarıyla karşılaşır? (iniş ve çıkışlarda değil yalnız)

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Fusun Kocaman Ürütük

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Göğüs ve sırtta ağrı

  Hocam iyi günler 3 yıldır dalış yapıyorum hiç bi sıkıntı yoktu ama geçen sene dalışta göğsüm sırtım batma olmuştu sonrasında hep ara nezamn soğuk yesem dalışa gitsem ağrı yanma,çarpıntı,eklemlerde ağrı yapıyor doktorlara gittim herşey normal ne olabilir?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Özgür Mutlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Diyabetik ayak

  Mrb.hastamdiyabetik ayktamhatamede yatıyor ayak 2. parmğımı ldılar.bilektem alacağız dediler.sizce okijemle kurtulablirmi.bemi yömlemirimisiiz.gaziamtep tıp fakltesi emokrimolojide yatıyo me yapayımm çok sıkımtılı bir durum.tşk.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Özgür Mutlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör


.
x