Rahatsızlığım hakkında bana bilgi verebilirmisiniz?

 • İyi Günler Hocam.Öncelikle bende daha önce alerjik herhangi bir durumlar Söz konusu değilken daha önce penisilin de kullanmış biri olarak şuanda penisilin ev akarı vb de dahil olmak üzere alerjilerim var.kokulu bir ortamda duramıyorum.2.si eklem ve kas ağrılarım çok fazla oluyor.Ayrıca kan tahlillerimde Crp değerim yüksek çıktıgından ne zaman doktora gitsem Antibiyotik veriyorlar.1 senede kullandıgım kaçıncı antibiyotik bilmiyorum.şuanda 20 gündür aralıksız da antibiyotik kullanmış oldugum gerçeği de var. İnternette mağlum bu devirde çok kullanılıyor.bende bakıyorum nedir ne olabilir diye.Candida mantarı denilen bir şey dönüyor etrafta bunları dahiliye doktoruma anlattığımda yok öyle birşey sende deyip gönderiyor test bile yapmıyor.Şimdi bu candida mantarının benim bağırsaklarımda çoğalmış olma ihtimali varmı ve bu hastalıkları yapmış olabilme ihtimali sizce nedir.Bu tükürük testi vb diyorlar onları yaptıgımda hep pozitif çıkıyor fakat gerçekliği nedir.Bu mantarın çoğaldığı nasıl anlaşılır.Benim dikkatimi çeken nokta antibiyotiği fazla kullanmış olmam.ki bilerek gidip alıp kullanmıyorum doktorlar yazıyor.böyle bir mantar çoğalması bende oluşmuş olabilir mi ? Dışkım köpüklü ve pis kokulu oluyor genelde.hemoroid im var bu arada onuda söyleyeyim yalnız uzun süredir kanama olayım yok herhangi bir hemoroid ilacıda kullanmadım.ayrıca Kasık mantarım da var ve zalain ve tekfin kullanıyorum.bağırsağın, burası ile alakası olabilir mi? Alerji,Dışkılama sorunları,Sindirim sorunları,Halsizlik,Makat kaşıntısı,eklem ve kas ağrıları,şişkinlik,Gastrit ve reflü,kızarıklıklar,konsantrasyon eksiklikleri,Karın krampları,Karın guruldamaları ve sürekli aç hissetmek ve hatta libido düşüklüğü. bu belirtilerin hepsi bende var hatta fazlası var.Paxera ve redepra kullanıyorum 1 yıldan fazla süredir yani psikiyatrik bir şey olduğunu düşünmüyorum.Çünkü fiziksel belirtileri var.Sizce ne olabilir lütfen bana bir yardımcı olun İstediğiniz bir tahlil varsa hepsini oldum buradan size yazabilirm.

 • Doktor Cevabı:

  Sayın soru sahibi, size yeterli gelebilecek bilgi verebilmem amacıyla elinizde mevcut bulunan bir dizi tetkikinizden şu sıraladıklarımı tarafıma iletmenizi (eksik olanları tamamlamanız kaydıyla) rica edeceğim... sedimantasyon, crp, direkt gaita bakısı, vitamin b12, vitamin d, tsh, ferritin, ürik asit. ayrıca sindirim sistemi şikayetlerinizle ilgili kullandığınız ilaçları ve sizdeki etkilerini de bildirirseniz durumu anlamaya yardımcı olabilir...

  tarihinde cevapladı.
 • Sedi**** , **** , ****ökosit eritrosit parazit kist yumurta görülmedi. , b12:147 , vitamin D :40 **** , Serbest T3:4 bu yüksek , **** , Ürik **** İlaç olarak ragby , rennie duo , Desmond , Awamys kullanıyorum sadece şuan için. 1 hafta öncesine kadar augmentin bid 1000mg , Ventolin inhaler , Ledropin , Dicetel , Tribudat ve parol kullanıyordum. Bunları bıraktım. ki augmentinden önce Enfexia , Amoklavin Cipro Ciprasid Cefaks , klavunat , tavanic kullandım 11 ay içinde.Ragby ve rennie duo kullanmama ragmen midemde bir rahatlama hissetmiyorum. Ama endoskopide normal gastroskopi ve biyopside gastrit yazdı zadece hp bakterisi de yok.İdrar tahlilimdede eritrosit değerim yüksek çıkıyor diğerleri normal sadece 1 kere olmak üzere eritrosit 1087 olmuş ve protein , keton kaçağı oluşmuştu. Gün içinde ayaklarım buz gibi hiç ısınmıyorlar ve zamanla bu tüm vucuduma vuruyor ve üşüyorum.Ateşim yok normal bildiğiniz üşüme bu ama baya fazla üşüme.Ateşimi ölçüyorum.35.2-36.8 arası gidip geliyor.arada ateşim çıkıyor.38.5 oluyor.ama ateş oluşması pek fazla olmadı gibi.Dilimde yanma ve bilmediğim bir tat var.hiç hissetmiyorum gibi. metalik bir tat var. dil köküne doğru beyaz bir pas var ve dil ucunda kızarıklık var.dil ucumdaki kızarıklık 3 haftadır var yalnız belli orda duruyor.doktora gidiyorum birşeyin yok diyor ben ne tuzlu ne hafif sıcak birşey bile yiyip içemiyorum ama ve dilim şişiyor.Ve gırtlağımda da bir ağrı oluşuyor. ama dil ve ağız sorunum son günlerde daha fazla canımı sıkmaya başladı.yapış yapış salya akıyor.ağzım durmadan tükürük üretiyor.ama böyle nasıl desem yapış hafif beyaz gibi.Toraks bt çekimindede özet geçecek olursam aklımda olduğu kadarıyla Sekel fibrotik değişiklikler, Remnant timus dokusu böyle birşey yazıyordu,Azigos lob varyasyonu,Sol sürrenal bezde kalınlaşma,karaciğerde yağlanmaya baglı yogunlukta azalma.Alt,Ast,ggt değelerim normal bu arada.ama bu guruldamalar çok fazla oluyor birde dışkılamam geldiğinde inanılmaz bir ağrı çekiyorum karın ağrısı değilde Rektum tarafında bir ağrı hemoroidden olablir mi bilmiyorum.

 • Doktor Cevabı:

  Sayın soru sahibi, gerçekten de tahmin edebileceğimden daha ayrıntılı şekilde tetkiklerle arkadaşlarımız size yardımcı olmaya çalışmışlar... önceki ilettiğiniz bilgilerle birlikte değerlendirildiğinde muhtemelen birden çok sistemde hastalık çekiyorsunuz; üst solunum yollarıyla ilgili alerjik sorunlarınız, ağız bölgesinde glossitiniz, üst gis ile ilgili gastritiniz, alt gis ile ilgili irritable barsak rahatsızlığınız ve ek olarak muhtemelen proktit ile beraber hemoroidiniz, dermatolojik yönden problemleriniz, nöropsikiyatrik tedavileriniz, genel anlamda b12 eksikliğiniz bunlardan ilk anda sıralanabilenleri... tüm bunların yanına kullandığınız ilaçlardan kaynaklanabilecek yanetkiler de çekebildiğiniz düşünülecek olursa çok yönlü bir şekilde şikayetlerinize yaklaşma mecburiyeti doğacağı açıktır. karışıklığa yol açmamak adına önerilerimi numaralandırarak iletiyorum... 1- çoklu ilaç kullanımından kaçınmak amacıyla belirli bir rahatsızlığınız için size iyi geldiğini düşündüğünüz ilaçlardan bile en az sayıda kullanmaya gayret ediniz. 2- şikayetleriniz arasında ilaç yanetkisi olabileceğinden şüphelendiklerinizi doktorunuzla konuşarak gerekirse bu konudaki tedavinizde değişikliğe gidiniz. 3- antibiyotik kullanımına sadece mecbur kalırsanız uymak istediğinizi, bu konuda gereğinde sık aralıklarla kontrollere gelebileceğinizi, tek veri crp yüksekliği durumuna bakarak zorunlu bir öneri değilse ve profilaksi amacıyla karar veriliyorsa antibiyotik kullanımından uzak durmak istediğinizi hekiminizle istişare ediniz. 4- bir diyetisyenle görüşerek durumunuzla ilgili beslenme programı edininiz. 5- vitamin b12 desteğini parenteral olarak kullanma konusunda hekiminizle görüşünüz. 6- diğer sorunlarla ilgilenmek dolayısıyla henüz sıra gelmediğini ifade ettiğiniz hemoroid ve benzeri rahatsızlıklarınızı küçümsemeyerek gereği için başvurunuz. 7- tüm rahatsızlıklarınızla ilgili hekim görüşmelerinizi tamamladığınızda yoğun ilaç kullanımından kaçınmak yönünde tıbbi yön haricinde kendi yaşam tarzınıza göre de önem vereceğiniz sırayla tedavi girişimlerine başlayınız. 8- eğer önerilerden memnun kalmazsanız (!) ihtiyaç duyduğunuzda bu portalı kullanarak yeniden iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

  tarihinde cevapladı.
 • Hocam verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ediyorum.Lakin benden hala belli testler isteniyor Patelj , ppd gibi testleri istediler şimdide.Bende bu kadar ağır sorunlar yoktu.Normal şekilde devam ederken aniden oldu herşey.Belim kitlendi kalkamadım kaslarım gerildi.Sonra durduk yere burun kanamaları oldu.sonra birden alerjilerim çıktı bu güne kadar hiç birşeye alerjim yokken yok diyorum çünkü test yapmışlardı.Hatta penisiline bile alerjim yoktu ve küçükken çok vuruldum lakin şimdi ona da alerjim çıktı.yüzde bir solgunlaşma oldu.Kim beni görse yüzün bembeyaz diyor.Ama hbg ve hct değerlerim normal kansızlığımın olduğunu düşünmüyorum.2 yaşında ağır bir havale geçirmişim sadece onun dışında hep üst solunum yolu enfeksiyonu çektim.Lisede hep karnım ağrır eve gelirdim.Durmadan bademciklerim şişerdi.tam olarak ne oldu bilmiyorum ama bademciklerim 6 yıldır hiç şişmedi. ara ara enfekte oldu o bölge beyaz bir yara ile hemen antibiyotik gargara verdiler hep.Ama hep üst solunum yolu enfeksiyonu geçiriyordum.Ayrıca grip durumunda bile antibiyotik kullandım.bunun dışında sormak istediğim ve merak ettiğim bir kaç soru var anksyete sorunum oldugundan bunları elemek ve bir daha uğraşmak istemiyorum.Etrafta çok fazla bilgi dolanıyor bilgi kirliliği de denilebilir.Candida mantarı diye birşey bir çokta belirti yazmışlar.En çokta antibiyotik kullananlarda oluyormuş.bu mantar bende oluşmuş olabilir mi?Yani kafama taktım bunuda neden se hem kötü beslenmem vardı hem bu kadar ilaç kullanmamdan sonra böyle bir sorun oluşmuşmudur.Ve bu mantar arttı ise nasıl anlaşılır.bir diğer sorum ise boğazımda guruldama var nasıl mide yada karın guruldaması oluyorsa bendede boğazımda bir guruldama oluyor.kafama doğru sürekli bir basınç hissediyorum.Sürekli nasıl diyeyim boğazıma takılan bir şey var gibi bir his var ama bu gaz gibi bir his yani agzıma acı su vs gelmiyor ama çok geğiriyorum ve hemen arkasından tekrar boğazıma doluyor o şey.3 sorum benim ağzım ve burun ile ağız arasındaki bölüm de yapış yapış bir şey var gitmiyor ve orada inanılmaz bir kuruluk var bu kuruluk boğazıma kadar yayılıyor.Sürekli su içiyorum ama hep aynı.Günde 4 litreye yakın su içiyorum neredeyse.bu dil kızarıklığı ağız kuruması durumu nasıl geçer acaba.ve dildeki şu metalik tat hissi.kusura bakmayın çok soru soruyorum ama birde ben çok açlık hissediyorum.İştahsızlık gibi bir durum bende söz konusu değil.Yemek yiyorum arkadasından hemen yine birşeyler yeme isteği geliyor.Sürekli bir açlık hissediyorum sanki.ve süreklide midem gurulduyor.hemde aşırı derecede gurulduyor.bunun nedeni nedir.Glukoz değerlerim 95 civarında hba1c testimde negatifti yani şeker hastalığı oldugunu sanmıyorum gizli şeker varmıdır bilmem.bu arada taşikardi ve bradikardi sorunum var inişli çıkışlı ama kalpte yapısal bir sorunum yok.eko ekg efor normal.Sadece Lgl sendromu diye birşey dediler nedir anlamadım.birde son yazmış olduğum toraks bt sonucumda herhangi bir sorun var mı acaba. Şimdiden size çok teşekkür ederim.

 • Doktor Cevabı:

  Sayın soru sahibi, size yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarımızın her aşamada çeşitli sebeplerle (tanıya ulaşma, tanıyı doğrulama, tanı sonrası olası organ ve doku hasarlarını belirleme, hastalığı evreleme, tedavi alternatifleri içinde durumunuza en uygun tedaviye karar verme, tedavinin değerlendirilmesi, ilaçların olası yanetkilerinin belirlenmesi veya takip edilmesi, tedaviyi durdurma ve diğerleri) tetkikler yapılmasını gerekli görmeleri olağan bir durumdur. ek sorularınızın cevaplarının bir kısmı da tahmin ve öngörülerle değil ancak tüm gerekli araştırmalar tamamlandıktan sonra belirlenebilecektir. şu ana kadar toplanan bilgilerin tüm sorularınızın cevaplarını bulamadığı bir gerçek ancak zaten süreç tamamlanmış da değil... numaralandırarak sıraladığım önerilerim sonrası zaman içerisinde yeni bir değerlendirme ile elbette yeni önerilerde de bulunabilirim... kendinize ve hekim arkadaşlara biraz zaman tanımanız gerekecek diye düşünüyorum...

  tarihinde cevapladı.
 • Hocam tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın özet geçerek devam edeyim.Bundan fazla değil maximum 6 ay önce 78 kiloydum.Şuan 68 e düştüm.Midem de sırtıma vuran ağrılar var.Göğsümde ağrılar var ve gortlağıma kadar tahriş olmuş hissediyorum.Ağzıma acı su veya gıda artıkları gelmiyor.Fakat fazla geğiriyorum.Ayrıca bundan hariç karnımda da başlayan ağrılar var.Ramazan ayında başlayan ağrılarım bayrama doğru şiddetlendi.İlaçlarla geçirmeye çalıştım.Daha sonra Sulu cıvık dışkılama yapmaya başladım ve akabinde Çok sulu Sarı yeşil arada kan olan ishale dönüştü.Günde 16-20 arası tuvalete çıktım ve bu beni mahvetti.Bunun üzerine gastroenterolojiye göründüm ve benden hem kolonoskopi hem endoskopi ve dışkı tahlilleri istendi.Kolonoskopi sonucumda şunlar yazıyordu. Hastaya muayeneye anestezi yapılarak işleme başlandı.Anal kanaldan çekuma kadar yapılan incelemede rektumda 3-4 adet küçük aftöz ülser izlendi, bu bölgeden bx alındı.Çekum,Çıkan kolon,Hepatik fleksura,Transvers kolon,Splenik Fleksura,inen kolon,Sigmoid kolon,Rektum mukozası ve lümen normaldi.Yapılan anal kanal muayenesi normaldi.Sonuç:Rektumda aftöz ülserler. Patoloji sonucum şu şekilde. 0.2x0.2x0.1 cm ölçülerinde 2 adet gri beyaz renkli mukozal doku parçası. 1Y/1K Tanı : Rektum, Endoskopik Biyopsi: Minimal aktif inflamasyon, Lamina propriada lenfoid agregat varlığı (spesifik özellik göstermeyen bulgular ). Hocam bu ciddi birşeymidir.Crohn yada ülseratif kolit gibi bir hastalık olabilir mi bunlar neden oluşmuştur beni bilgilendirirseniz sevinirim. İşlemi yapan ve kontrol eden gastroenteroloji doktoru sende bir sorun yok deyip ilac vs. vermeden gönderdi. Vakar kramp tarzında karın ağrılarım devam ettiği gibi kilo kaybım da devam ediyor. Ayrıca endoskopi sonucumda da çölyak hastası olabilirsin diyerek bana glutensiz diyet raporu verdi ve şuan glutensiz diyet yapıyorum. Fakat karın ağrılarım sürüyor. Ayrıca şuan da üst ve alt solunum yolu enfeksiyonu gecirdigimdem infex adlı antibiyotigi kullanmak zorunda kalıyorum. Bu karın guruldamalarımı artırdığı gibi ağrımı da artırdı. Ayrıca ek olarak kanda ldl kolesterol değerim 135, potasyum 5.65,fsh 13.56 yüksek, lh 7 yüksek ferritin 19.65 düşük. Total demir bağlama kap. 480 yüksek albumin 5.2 yüksek,sedim 1 saat 14,crp 12.67ayeica 24 saat idrar istendi benden onda da kreatinin klirensi 176.94 ml/dk yüksek, idrarda protein 473,78 mg/gün yüksek, idrar miktarı 4156 ml, yüzde fonksiyon %100.65,mikroalbumin 4.16 yine kanda kreatinin 0.79,üre 29,potasyum 5.65,urik asit 7.2,ldh 423 sizce sorunum nedir tekrar yardımcı olursanız sevinirim. 1 yıldır hala bir yol bulunamadı. Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Doktor Cevabı:

  Sayın soru sahibi, geçen bu süreç üzülerek öğreniyorum ki sizin için kolay olmamış. maalesef bulunmuş veya şüphelenilen hastalıklarınız dolayısıyla çeşitli tedavilere devam etmek zorunda kalacağınızı da kabul etmek durumundayız... enfeksiyonlarınızın, sindirim sisteminizin fonksiyonel ve organik patolojilerinin, devam ediyor ise psikolojik rahatsızlıklarınızın önerilen şekilde tedavilerine ve gereken kontrol ve yeni araştırmaların devamına riayet etmenizi öneririm...

  tarihinde cevapladı.

Niğde Dahiliye uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!

Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları

 • Safra kesesi

  Eşimin ca - 19-9 değeri 111 çıktı. yaşı 33 kilo 73. özel bir hastanede ultrason raporunda safra taşı var dediler. daha sonra devlet hastanesine götürdüm ve doktor iç organlarına tomografi istedi. tomografi sonucu karaciğer normalden büyük ve yağlanma görünmektedir. safra kesesi içinde 3x2 cm boyunda...

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Hacı Murat Çaycı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Mide ca, ülser

  Teşekkür ediyorum cevabınız için hocam. dediğiniz gibi endoskopi yaptırdım ve; özofajit + reflü + gastrit çıktı. mideden 1 polip alındı + ince bağırsaktan bir doku alındı (çok büyük ihtimal lipom denildi, üzerine basmakla yastık görüntüsü oluşturan denilmiş raporda, patoloji raporu bekliyorum). an...

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Hayri Karaarslan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hemeroid teşhisli hastalık

  6 7 aydır analımda kaşıntı,batma ve ağrı çekiyorum 3 kere doktora gittim ilkinde daflon 500 yazdılar kullandım belirtiler geçmedi ardından doxium1000 kullandım yibe geçmedi son gidişimde procto pamolat ve recbutin yanına da travazol ve hamazinc yazdılar 2 ay kullan dediler 1 ay oldu kullanalı şikaye...

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Mert Atak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör • Ertesi gün hapı yan etkileri

  Merhabalar öncelikle kutay bey 1 aydır sizin cevaplarınızı okuyorum sorum ertesi gün hapları ile ilgili ben geçmişte ara ara 3 tane norleva 4 tane ella kullandım. yan etki olarak meme hassasiyeti sivilce ve lekelenme olup geçiyordu kullandıkça yan etkileri bende kaldı 1 yıldır alın kısmında sivilc...

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Kutay Biberoglu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Karın ağrısı

  Hocam iyi günler benim sorunum 15 gündür devam eden karın şişkinliği ve geğirme ve agrı 1 yıl önce endoskopi yaptım gastrit var dedi doktor gün içinde hiç bir agrım yok sadece gece başlıyor agrı uykuya dalıyorum sabah kalkınca hiç birşey yok yemeklerden sonra oluyor genelde ve ayrıca bende anksiyete...

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Muammer Kara

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bakar mısınız

  Merhaba, daha önce kıyafet üzerinden yalnızca ön sıvı geçmesi ile gebe kalmış ve dört- beş ay düzenli adet olduğu için bunu farkedememiş bir kişiye tanık oldunuz mu? ihtimali var mıdır? teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Ahmet Suphi Toprak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör • Burun kenarlarında kızarıklık ve kılcal damar çatlağı

  Ümit bey merhaba, 2 hafta önce yüzüme ve burnuma darbe aldım beyaz tenli biriyim. burnumda bir kırık veya çatlak yok fakat her 2 tarafında çok şiddetli olmamakla birlikte kızarıklıklar ve kılcal damar çatlamaları oluştu 2 haftadır geçmedi at kestanesi kremi kullanıyorum tamamen geçmesi için bir krem...

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ümit Türsen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Pco ve tedavisiz cocuk

  Selamlar hocam 26 yasındayım 12 yasında regl oldum ve oldugum gunden berı duzensız ayda 2 kez regl oluyodum zaman ıcınde ılac vs kullanımlarının etkısıyle de gec olmalarım basladı ama genel anlamda suana bakarsam 19 20. gunler leke leke regl gıbı duzensızlıklerım olabılıyo:/ regl 2. gunu yapılan tes...

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Kemal Hükmen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hocam lütfen geri çevirmeyin

  Merhaba hocam size bir sorum olacak. (hocam ben takıntılı biriyim) sizlerden bilgi almak için yazdım 4-5 ay öncesine kadar genel olarak düzenli adet görüyordum döngüm 25-27 arasıydı genelde fakat son aylarda gecikerek adet oldum kadın doğum doktoruna gittim ultrason ile muayene oldum hiç bir sorum...

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Canel Çınar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör • Hocam lütfen geri çevirmeyin

  Merhaba hocam size bir sorum olacak. (hocam ben takıntılı biriyim) sizlerden bilgi almak için yazdım 4-5 ay öncesine kadar genel olarak düzenli adet görüyordum döngüm 25-27 arasıydı genelde fakat son aylarda gecikerek adet oldum kadın doğum doktoruna gittim ultrason ile muayene oldum hiç bir sorum...

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Mehmet Fırat Mutlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hocam lütfen geri çevirmeyin

  Merhaba hocam size bir sorum olacak. (hocam ben takıntılı biriyim) sizlerden bilgi almak için yazdım 4-5 ay öncesine kadar genel olarak düzenli adet görüyordum döngüm 25-27 arasıydı genelde fakat son aylarda gecikerek adet oldum kadın doğum doktoruna gittim ultrason ile muayene oldum hiç bir sorum...

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Kutay Biberoglu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Boğazda tonsilit nefes darlığı geniz akıntısı

  Hocam merhaba geniz akintisi var boğazımı temizliyorum nefes darlığı bazen oluo derin nefes alma ihtiyacı demiştim sol bademcik şiş ve üzerinde beyaz noktaciklar var demiştim bunları size yazmıştım tonsilin var demiştiniz hocam anlattığım sorunlar tonsilit yüzünden mi olur beyaz noktalar gidiyor so...

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Demet Karnak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör • Kızlık zarı

  Sevim hanım ben doktora muayne olmaya gideceğim kaşıntı problemi için kızlık zarımda büyük ihtimalle bir sorun olduğunu düşünmüyorum ancak belki bi ihtimal zarar görmüş olabilir diye içimde bir korku var ve annemle birlikte gideceğim doktora. bazı doktorlar genelde evli misin diye soruyorlar bende e...

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Sevim Turhan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yardımcı olursanız sevinirim hocam

  Hayırlı günler hocam yaklaşık 4-5 ay önce korona geçirdim ve ilaçları kullandıktan sonra göğüs ağrım başladı ve 4-5 aydır göğüs ağrısı çekiyorum gezici bir şekilde oluyor agrilarim doktorlara gittim bir şey yok dediler ciğer için röntgen çektirdim oda temiz çıktı ama bir türlü geçmiyor ağrım ne yapm...

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. İrfan UÇGUN

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Mantar muayenesi

  Hocam kolay gelsin kadınlarda ya da kızlarda mantar muayenesi nasıl yapılıyor hangi tahliller isteniyor yardımcı olursanız çok mutlu olurum

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Ayhan Şahinler

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör


.
x