Öncelikle teşekkür ederim ilginize. 6 yil önce boyunfitiği teşhisi kondu. i

 • ELİM ŞİŞTİĞİ ZAMAN RENGİ PARLAK OLUYOR. MR RAPORUNU KAYBETMİŞİM. ELİM ŞİŞTİĞİ ZAMAN CİLDİMDE KURULUK OLUYOR. AMA BENİ EN ÇOK AHATSIZ EDEN BAŞIMIN AĞRISI. TEŞEKKÜRLER.

 • Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mehmet Hasçalık

  Sevgili gülendam hanım, anlattığınız sorunlar sadece boyun fıtığına has olmayan ve adına crps dediğimiz bir hastalığı düşündürüyor. lütfen müsait bir zamanınızda istanbul ü. çapa tıp fak. algoloji bölümüne giderek muayane ve tedavinizi yaptırmanızı öneririm.randevu için tel : 0212 531****. lütfen sekretere adımı veriniz ,böylece yakın zamana tarih alabilirsiniz. doç.dr.gül talu size yardımcı olacaktır.sevgiler.

Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları

 • Öncelikle teşekkür ederim ilginize. 6 yil önce boyunfitiği teşhisi kondu. i

  Elim şiştiği zaman rengi parlak oluyor. mr raporunu kaybetmişim. elim şiştiği zaman cildimde kuruluk oluyor. ama beni en çok ahatsiz eden başimin ağrisi. teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mehmet Hasçalık

  Uzm. Dr. Mehmet Hasçalık

  Sevgili gülendam hanım, anlattığınız sorunlar sadece boyun fıtığına has olmayan ve adına crps dediğimiz bir hastalığı düşündürüyor. lütfen müsait bir zamanınızda istanbul ü. çapa tıp fak. algoloji bölümüne giderek muayane ve tedavinizi yaptırmanızı öneririm.randevu için tel : 0212 531****. lütfen... Cevabı gör

 • İyi günler bende boyun fitiği var ve uzun zamandir şiddetli baş ağrisi var.

  Öncelikle teşekkür ederim ilginize. 6 yil önce boyunfitiği teşhisi kondu. ilaç tedavisi ve 3 ay boyunluk kullandim hiç faydasi olmadi. sağ kolum uyuşuyor ve bir iş yaptiğimda şişiyor. şidettli baş ağrisi yapiyor. ne önerirsiniz hocam. beni bu ağridan kurtarin iyi günler...

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mehmet Hasçalık

  Uzm. Dr. Mehmet Hasçalık

  Son çekilen mr raporunuzun sonuç kısmini bana yazınız . şişme ile beraber elde renk değişikliği, ciltte kuruma var mı.cevabınızı bekliyorum.


.
x