Mrhblar ben 24 yaşındayım. penisimde sağa ve yukarı doğru eğrilik var. sağa

 • mrhblar ben 24 yaşındayım. penisimde sağa ve yukarı doğru eğrilik var. sağa olan eğrilik penis kökünden kaynaklanıyor? bu durum beni çok rahatsız ediyor. ameliyat gerekli midir acaba ayrıca ameliyatta peniz boyu kısalıyormuş. ne yapmam lazım ve ben erzincanda yaşıyorum ne yapmam gerekiyor. lütfen bir cevap yazarsanız ona göre bir tedavi görmem lazım bu psikolojiden kurtulmam lazım iyi günler.

 • Doktor Cevabı:

  Eğer bu eğrilik penisin vajen içerisine girmesine engel oluyorsa, ameliyattan başka tedavisi yoktur. penis boyunu kısaltmayacak ameliyat teknikleri uygulanabilir. saygılarımla.

  tarihinde cevapladı.
 • iyi günler hocam. ben karar verdim penis eğriliği problemini çözmek istiyorum. tadavi veya ameliyat maliyeti ne kadar olur. ayrıca ben çalışan kamu görevlisiyim erzincan da çalışıyorum nasıl bir yol izleyebilirim.emekli sandığı gerekli tedavi giderlerini karşılar mı?

 • Doktor Cevabı:

  Eylül ayı içerisinde bir gün ankara'ya gelin. sizinle konuşalım. gelmeden önce penisin ereksiyon halindeyken, bir fotoğraf makinesi ile yukarıdan ve yanlardan resmini çekin. bunları da yanınızda getirin. ameliyatı konuşalım. saygılarımla.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x