Mrb nazmi bey,adım tuğba özdenkaya ve yaklaşık bi rsenedir istanbul&#39da y

 • mrb nazmi bey,adım tuğba özdenkaya ve yaklaşık bi rsenedir istanbul&#39da yaşıyorum.özel bir bankada çalışıyorum. Yıllardır burun ameliyatı olmayı istiyorum ve merak ettiğm soru bu operasyonun ortalama maliyeti ve iş yerimin bana sunduğu özel sigortanın geçip geçmediği?? diyeceksiniz ki daha sizi görmeden cevaplayamam bu soruyu ama malesef ilk bunu sormak zorunda hissediyorum kendimi.burnuda aşırı bişe olmadığını sanyorum ve ortalama bişiler öğrenmek istiyorum,böylece size muayeneye gelme şansı da bulabilirim umarımm..şimdiden tşk ederim...

 • Doktor Cevabı:

  Tuğba hanım, burun ameliyatının maliyeti burnunuzdaki problemin derecesine ve buna bağlı olarak yapılacak ameliyatın büyüklüğüne ve aynı zamanda ameliyatınızın yapılacağı hastaneye göre değişkenlik gösterir. bu sorular, karşılıklı görüşme yapılmadan kesin yanıtlanması mümkün değildir. estetik burun ameliyatları sigorta kapsamının dışında tutulmaktadır.

  tarihinde cevapladı.
 • Nazmi bey,özel sigortayı geçerli saymak elimizde olamazmıı?? herhangi bir rahatsızlık teşhisi ile tabikii,çok doğru bişi omadığını biliyorum ama başka türlü bu ameliyatı asla olamayacağım.ona göre size muayneye gelmek istiyorum. tekrar teşekkür ederim.

 • Doktor Cevabı:

  Tuğba hanım, önceki yanıtımda da ifade ettiğim gibi bilmek istedikleriniz ve almak istediğiniz yanıtlar, karşılıklı görüşme yapılmadan netleştirilmesi mümkün olmayan konulardır.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x