Mrb hocam.32 yaşında evli bir çocuk babasıyım.evlenmeden önce bayağı stresl

 • Mrb hocam.32 yaşında evli bir çocuk babasıyım.evlenmeden önce bayağı stresli bir dönem geçirdim.bu bende cinsel performans kaybı yaptı. evliliğin ilk aylarında ereksiyon problemlerim oldu. daha sonra antidepresan kullandım bir yıla yakın.bu ereksiyon problemini dahada artırdı. Genelde duygusal hassas bir kişilik yapım var.buda yoğun stres ve beraberinde bu saydığım sorunları getiriyor.benim kanaatim bende bu yaşanan olumsuzluklardan performans anksiyetesi oluştu.çünkü ilişki anında ne zaman aklıma devam ettirebilecekmiyim korkusuyla ereksiyon hali bitiyor ve o moral bozukluğuyla o şekilde devam ediyor.Testosteronumu ölçtürdüğümde alt sınıra yakın çıkmıştı.Ama genelde ereksiyon kaybı bu korku aklıma düştüğünde oluyor. Sorum şu, öncelikle bu sorunlarda testosteron düşüklüğünün etkisi nedir,bu zincirleme sorunlara yol açan performans anksiyetesinin hipnozla tedavisi nasıl oluyor ve yaptırmam gereken tetkikler nelerdir son olarak vigrande türü ilaçlar bu yaşta zararlımı.Saygılarımla...

 • Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Dan. Cem Keçe

  Psikoloji

  Tetesteron düşüklüğü varsa bunun için bir tedavi öneerilebilir, bu gittiğiniz doktor size önerecektir. sorununuzun testesteron azlığından mı yoksa psikolojik mi olduğu konusunda uzaktan bişey söylemek çok doğru olmaz. ancak bu durumun tedavisi vardır.

  tarihinde cevapladı.
 • mrb hocam. bu hipnoz terapisinin seansının ücreti ne kadar oluyor acaba?Daha önce size ereksiyon problemiyle ilgili soru sormuştum.Cevapladığınız için teşekkürler.

 • Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Dan. Cem Keçe

  Psikoloji

  250 ytl +kdv dir.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x