Mrb evliyim 1 kızım var 5 senelik evliyim, kayın validemle sorunlar yaşıyor

 • mrb evliyim 1 kızım var 5 senelik evliyim, kayın validemle sorunlar yaşıyorum ve bu sorunlar eşimle aramıza yansıyo, sinir hapı kullanmaya başladım, eşimle aramda sorunlar olmaya başladı ve bu yatak odamızada yansıyo eşim beni anlamıyo boğuluyorum artık.ona güvenim kırıldı benden gizli porno izlmeye başladı ne yapmam gerekiyo bu konuda kendimi aldatılmış gibi hissediyorum.öyle şeyler izlemesi neden kaynaklanıyo ,ona veremediğim hiçbirşeyin olmadığını düşünüyorum peki neden?

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba saniye hn, ailede yaşanan sorunnlar çiftler arasındaki ilşkiyi de etkileyebiliyor. neden sorusunun cevabını eşinizle birlikte bulabilirsiniz. birbirinizi anlamanın yolu da birbirinize kendinizi anlatmaktan geçecektir. eşinizle duygu ve düşüncelerinizi açık olarak ancak hiç bir suçlama, yargılama, eleştirme gibi bir iletişim engeli kullanmamaya çalışarak, yalnızca duygularınızı anlatmaya çalışarak konuşmanızı öneririm.

  tarihinde cevapladı.
 • eşimle konuşulmuyo, onun için sadece kendi istekleri önemli, beni umursamıyo bile düşüncelerimide açık açık ifade edemiyorum, anlatmaya başlayınca kendini haklı göstermek için çaba sarfediyo, konuşmaya değmiyceni anlıyourm ve konuşmamı kesiyorum .şimdde arkadaşlık sitelerine üye oldu benim bildiğimi bilmiyor şok oldum aldatılmayı kabul edemem evliliğimi bitirmek zorunda kalacam galiba.

 • Doktor Cevabı:

  İletişim tek taraflı olmaz elbette. karşı tarafın da iletişim kurmaya istekli olması önemli. ilişkinizi yoluna koyabilmek adına uygun bir yol bulabilmenizi diliyorum.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x