Mrb cihangir bey bende akapunktur yaptırmak istiorum zayıflamak için....

 • Mrb Cihangir Bey bende akapunktur yaptırmak istiorum zayıflamak için.... Bunu için bir muayenehaneniz varmı yada ulaşabilieceğim bir telefon numarası bazı bilgiler almak istiyorum teşekkürler...

 • Doktor Cevabı:

  Merhabalar. esra hanım şu anda aile hekimliğine geçtiğim için muayenehancilik yapamıyorum.mevcut yasal prosedürler buna engel maalesef. ancak burada sorulan sorulara cevaplar ve **** adresinde bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyorum.oradan da bilgilenebilirsiniz. sağlıklı günler diliyorum..

  tarihinde cevapladı.
 • Cihangir Bey Kastamonu da akapuntur yapabilen bir yer varmı ? Ben akapuntur yaptırmak istiyorum....

 • Doktor Cevabı:

  Maalesef. akupunktur uygulama yetki sertifikasına sahip başka kimse yoktur. en yakın karabükte bir doktor arkadaşımız vardı.

  tarihinde cevapladı.
 • Mrb Cihangir Bey sizi rahatsız ediyorum çok özür dilerim... Aile hekimliği yaptığınız yerde akapunturu yapabilirmisiniz diye bir soru sormak istedim çünkü başka illere gidemiyorum.Benim sorunum şu aslında ben bir yıl öncesi 12 kilo vermiştim ama şuan bunun yarısını aldım ve şuan bu kiloları veremiyorum.Bu zayıflama konusu benim çok canımı sıkıyor sizden bu konuda yardım istiyorum.Arkadaşım ankarada akapuntur yaptırdı ve bu sayede baya zayıfladı bende bunu denemek istiyorum.

 • Doktor Cevabı:

  Çok üzgünüm .maalesef yasal prosedürden dolayı en azından şu an için sizin gibi talepte bulunan birçok kişiyede yardımcı olamıyorum. çok severek ve de sonuçlarına güvenerek yaptığım bir tedavi olmasına rağmen elimiz kolumuz bağlı. ama yeni çıkacak aile hekimliği kanununda bir rahatlama sağlanırsa yardımcı olmak isterim..

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları


.
x