Merhabalar oygar bey. ben bu operasyonun kalıcılığı ve ortalama fiyatlarıyl

  • Merhabalar Oygar Bey. Ben bu operasyonun kalıcılığı ve ortalama fiyatlarıyla ilgili bilgi alma istiyorum... Şimdidien teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

  • hiyaluronik asit ile,ameliyatsız silikonsuz gögüs büyütme hakkında kalıcılık ve ortalama fiyat bilgisi almak istemiştim. Tekrar teşekkürler.

  • Doktor Cevabı:

    Merhaba sonay hanım, üretici verilerine göre kalıcılık 1,5 - 2 yıl olmakla beraber, pratikteki durum şudur; dolgu maddesi, vücuda girdiği andan itibaren metabolize edilmekte yani eritilmektedir. yani dolgu (ve dolayısıyla görüntü) 1,5 yıl boyunca ilk uygulama anındaki gibi kalmamakta, yavaş yavaş eritilmeye bağlı gittikçe azalan bir dolgunluk söz konusu olmaktadır. buna engel olmak için ilk uygulama sonrasında azalmayı hissettiğiniz zaman (örneğin ilk uygulamadan 6 - 7 ay sonra) "tazeleme" yapılmasını tavsiye ediyoruz. mesela ilk uygulamada 120 ml dolgu kullanıldıysa, 7 ay sonrasında 30 - 40 ml dolgu ile tazeleme yapılması şeklinde. birkaç "tazeleme" uygulaması yapılırsa, kalıcılık da git gide artabilir, uygulamaların sıklığı da azalabilir. meme başına 100 ml (toplamda 200 ml) dolgu kullanılması halinde ücret 3000 avro dolaylarında olmaktadır ki bu miktar, dolgu malzemesinin fiyatı sebebiyledir.. hoşcakalın

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x