Merhabalar!oğlum 1 sene önce alerjik bronşit oldu atlattık.fakat yaklaşık 2

 • merhabalar!Oğlum 1 sene önce alerjik bronşit oldu atlattık.fakat yaklaşık 2 aydır tekrar gündeme geldi.iğne yaptırdık antibiotik verdik çeşitli öksürük ilaçları verdik ama öksürük ve hırıltı bir türlü tamamen kesilmedi!bu kadar uzun zaman sürmesi normalmi?birde kronikleşir diye çok korkuyorum!acaba kronikleşmiş olabilirmi?röntgen çektirdik oda temiz çıktı ancak bu hırıltı geçmiyor.üstüne birde grip olmuş burun akıntısı falan var.kusacak şekilde öksürüyo..o kadar koruyoruz ne yapcamı şaşırdım :(

 • Doktor Cevabı:

  Mutlaka çocuk göğüs hastalıkları-allerji uzmanı bir dr'a başvurun..mesela prof dr. yonca nuhoğlu bağdat caddesi, gökmen apt. no:132/7 feneryolu, kadiköy, 34724 istanbul. telefon: 0 216 348****- faks: 0 216 347**** randevu almak için hafta içi 12.00 - 19.00, cumartesi 10.00 - 15.00 saatleri arasında yukarıdaki telefon numarasından iletişim kurabilirsiniz. çalışma saatleri hafta içi: 16.00 - 19.00 cumartesi: 11.00 - 15.00 adres tarifi: muayenehane, bağdat caddesi üzerinde, feneryolu iett otobüs durağının tam karşısında, egemen sokak girişinde, yalçın eczanesi'nin üzerinde yer almaktadır.

  tarihinde cevapladı.
 • cevabınıza teşekkür ederim. ama doktorumuz deloday isimli alerji şurubu verdi. pek fayda olmadı. şu anda sipraktin şurup veriyorum. röntgenin temiz çıkması içimi biraz rahatlattı. ama şimdide burun akıntısı burun tıkanıklığı grip öksürük hepsi birbirine karıştı.. emin olmak için başka doktora da gittik oda aynı şeyleri söyledi. alerjik dedi sadece.. çok şaşkınım ne yapacağımı bilemiyorum. ?

 • Doktor Cevabı:

  Dediğim gibi işin uzmanına gidin.çocuk göğüs hast-allerji uzmanı sizi heryönden açıklayıcı bilgilerle rahatlatacaktır..çok horozu olan köyün sabahı olmaz misali ;sık sık dr değiştirip daha da karıştırmayın kafanızı da tedaviyi de..

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x