Merhabalar hocam ben ocak ayından itibaren lazer epilasyon yaptırıyorum. ge

  • merhabalar hocam ben ocak ayından itibaren lazer epilasyon yaptırıyorum. geçtiğimiz cuma 3. seansımı yaptırdım ( alexandrite ) ertesı gün bacaklarımda morluklar oluştu kliniğin doktoru bunun olabileceğini söledi kılcal damarlarımın çatladığını söyledi..günlük yaşantımı etkileyebilecek çoklukta hocam malesef..hirudoid forte kremını verdı geçene kadar kullanmamı söyledi..iyileşme sürecini nasıl hızlandırabilirim? ve lazer epilasyonu bırakmalımıyım ?

  • Doktor Cevabı:

    Merhaba lazer epi̇lasyon sonrasi kilcal damar çatlamasi yan etki̇si̇ ban görmedi̇m. genelde üst deri̇ yaniklari olur. bu 10 gün süren morluk yapar sonra düşer ve altta beyazlik kalir o da aylar i̇çi̇nde geri̇ler. kilcal damar çatlamasi tarzinda bi̇r yan etki̇ i̇se ci̇lt doktoruna gi̇tmeni̇,zi̇ öneri̇ri̇m geçmi̇ş olsun dr. güneş ertürk

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x