Merhabalar, bundan bir ay önce varis rahatsızlığım için doktora gittiğimd

  • Merhabalar, Bundan bir ay önce varis rahatsızlığım için doktora gittiğimde bana doktor bey Daflon isimli ilacı verdi. Şunu fark ettim ki (aynı zamanda hemoroid problemim de var); ilacı kullanmaya başladıktan sonra hemoroidimde ağırlaşma oldu maalesef. Denemek için bir hafta ilacı içmediğimde ise hemoroidim geçti. Sizce Daflon ile hemoroidimin ağırlaşması arasında bir bağlantı olabilir mi? Ve bu konuda ne yapmamı önerirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar dileklerimle..

  • Doktor Cevabı:

    Genelde daflon hemoroidede iyi gelen bir ilaçtır. ancak bazı durumlarda hemoroid ayrı nedenlerle kötü hlae gelebilir. hemoroidleriniz için böyle durumlarda bir genel cerraha görünmenizi öneririm saygılarımla prof.dr. cüneyt köksoy ankara üniversitesi tıp fakültesi genel cerrahi anabilim dalı, damar cerrahisi birimi ibn-i sina hastanesi k4 samanpazarı ankara muayenehane: çelikler işmerkezi tunalı hilmi caddesi 91/109 kavaklıdere ankara tel: 312 468 **** faks 312 468 **** **** ****

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x