Merhabalar, babam on gündür yoğun bakımda yatmaktadır yatma nedeni ise dok

 • Merhabalar, Babam on gündür yoğun bakımda yatmaktadır yatma nedeni ise doktorun vermiş olduğu bilgiye göre astım, enfeksiyon,akciğerin çalışmaması, akciğerde kitle, akciğerde enfeksiyon, akciğerden sıvı boşaltılıyor olması ve çip takılacağı yönünde bilgilendirildim. Şuanda onun hayatından endişe etmekteyim bu gibi vakalarda hastanın iyi olma durumu nasıl değerlendirilir. Ve on gündür elleri sedyeye bağlı olarak yatan hastanın psikolojisi nasıl etkiler.Bu gibi vakalarda yoğun bakım süreci nedir

 • Doktor Cevabı:

  Bu gibi hastalar oldukça ciddi dir, akcigerindeki enfeksiyon aşılır ise daha da iyiye gidecektir, çip derken galiba kalp sorunu var ve kalp pili takılması kastedilmiş olabilir, ellerinin bağlı olması onun kendine zarar vermesini önlemek içindir, hastanın beynine oksijen yeteri kadar gitmez ise hasta sizler gibi normal düşünemez ve saldırgan davranışlar yapar, bu yüzden elleri bağlan mıştır, dua etmeniz onun iyileşmesine katkı sağlayacaktır.

  tarihinde cevapladı.
 • teşekkürederim verdiğiniz cevaptan dolayı. yoğun bakım süreci 20 günü aştı bu sürec ne getirir bilmiyorum sağolun.

 • Doktor Cevabı:

  Bazen hastalar çok uzun zaman yoğun bakımda kalabilirler ve sonrakı servis ve ev bakımları olabilir tabiki vücudun bir tamir süreci var ve zaman alıcı bir süreç olarak çalışıyor. ama güzel dualar yaparsanız manevi olarak da faydasını görürsünüz. dilerim herşey gönlünüzce olur.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x