Merhabalar, 15 yaşındayım. sabah kalktığımda her zaman penisimde sertleşme

 • Merhabalar, 15 yaşındayım. Sabah kalktığımda her zaman penisimde sertleşme oluyor.Ve penisim çok hassas cinselliği düşündüğümde bile nerdeyse sertleşme oluyor.Bir yere kısa süre temas sırasındada sertleşme oluyor. Bu durumdan sıkılmaya başladım, önerileriniz nelerdir ? Neden böyle oluyor ?

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba, yaşınız gereği testosteron ve diğer metabolizme hormonlarınız yükseldiği için bu tür durumlar ortaya çıkıyor. zamanla geçecektir. hemen geçeceğini düşünmeyin. yıllarca sürebilir. ergenlik ve gelişme ile ilgilidir. merak edilecek birşey yok.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları

 • Sabah ereksiyonu sorunu [1 haftadır devam etmekte]

  Merhabalar, öncelikle ben serkan, 22 yaşında üniversite öğrencisiyim. sorunuma gelecek olursak, yıllardır her sabah kalktığımda penisim ereksiyon halinde olurdu. ancak bir hafta kadar önce sabah uyandığımda birden sertleşmemiş olduğunu fark ettim. çok tuhaf oldum. bir haftadır sabahları kalktı...

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Ömer Öge

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Merhabalar, 15 yaşındayım. sabah kalktığımda her zaman penisimde sertleşme

  Merhabalar, 15 yaşındayım. sabah kalktığımda her zaman penisimde sertleşme oluyor.ve penisim çok hassas cinselliği düşündüğümde bile nerdeyse sertleşme oluyor.bir yere kısa süre temas sırasındada sertleşme oluyor. bu durumdan sıkılmaya başladım, önerileriniz nelerdir ? neden böyle oluyor ?

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Ferhat Ateş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör


.
x