Merhaba yusuf bey, benim size sorma istediğim ben çok çabuk sinirleniyorum

 • Merhaba Yusuf Bey, benim size sorma istediğim ben çok çabuk sinirleniyorum ve bazen sinirlerimi kontrol edemeyip sinir krizleri bile geçirebiliyorum nadirde olsa. 21 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim. Önceden bu şekilde davranışlarım yoktu ama zaman tekrarlayabiliyor bu sinirsel davranışlarım. Bazen çok basit şeylere bile hemen isinrlenebiliyorum. Benim ne yapmam gerekiyor sizden bu konuda yardım istiyorum ileriki hayatımda daha büyük sorunlar yaşamak istemiyorum. Teşekkürler, İyi Çalışmalar..

 • Doktor Cevabı:

  Merhabalar. öncelikle sizi öfkelendiren asıl noktayı yakalamanız gerekiyor. reddedilmek mi, önemsenmemek mi,sevilmemek mi vb. sonra da buna uygun davranış yöntemleri geliştirmelisiniz. bunların nasıl yapılacağı bu sayfaya sığmayacak kadar uzun konudur. imkanınız varsa psikolojik destek almanızda fayda var. muhabbetle...

  tarihinde cevapladı.
 • Merhaba, verdiğiniz bilgiler için öncelikle teşekkür ederim. En kıa zamanda bir uzmanla görüşeceğim.. İzmitte bildiğiniz iyi bir doktor varsa öğrenebilir miyim!! İyi çalışmalar..

 • Doktor Cevabı:

  Izmitte bildiğim iyi bir doktor yok. sağlıcakla...

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x