Merhaba ,sorum empat yetileri olan insanlar kontrollü deneyler olmadan nası

 • merhaba ,sorum empat yetileri olan insanlar kontrollü deneyler olmadan nasıl anlaşılır .veya karşı düşünceleri okuyamaması için ne öneriler olabilir vücut dilimizle ilğili teşekkürler.

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba mehmet bey; bu sorunuzu tam olarak analayamadım, daha açıklayıcı sorarsanız sevinirim, hoşcakalın ****

  tarihinde cevapladı.
 • merhab , ben empatik yetileri olan insanlardan bahsetmiştim. İçsel düşüncelerini olumlamalarla karşı tarafa rahatlıkla atabilen ve kişinin elektriksel olumlama hızı ile karşıyı etkileme gücünü nasıl vücut dili ile bertataraf edebiliriz şeklinde veya bizim yapacagımız pozitif olumlamanın şekli ni ögrenmek istemiştim.Şimdiden teşekkür ederim.

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba; aslında bahsettiğiniz iletişim becerileridir karşınıdaki kişi sizden aldığı sözel ya da sözel olmayan mesajları hızla alabiliyor bu o becerilere sahip olması ile alakalı bir durumdur, siz de iletişim becerilerinizi geliştirebilirsiniz, bu konuda yazılmış birçok makale bulabilirsiniz çünkü ayrıntılı bir konudur, burada kendinize güven ,duygu ve düşüncelerinizi açık ve net bir şekilde ifade edebilmek, karşı taraın ne isediğinin ve ne düşündüğünün farkında olarak ona gerekli olan mesajı iletmek önemlidr, sağlıklı günler dilerim hoşcakalın ****

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x