Merhaba selda hanım, ben bakire değilim ve bakireliğimi kaybedeli 4 sene ol

  • merhaba Selda hanım, ben bakire değilim ve bakireliğimi kaybedeli 4 sene oldu.evlenmeye korkuyorum.şuan benımle evlenmek isteyen biri var ve onu reddedıyorum.Lütfen bana yardımcı olun.bu arada 4 sene boyunca ilişkim oldu.cvp yazarsanız sevinirim

  • ücreti nedir?anlaşılırmı? şuan siz bana uzaksınız yanii 2 saat sürer sizin oraya gelmem.size ulaşabileceğim bi tel nosu verirseniz sevinirm.muayene olmak istiyorum ayrıca.bide çok ilişkiye girince gevşeme olurmu?yani dar olmazsı bunamı bağlı hiç çocuk falan aldırmadım.bu arada ALLAH razı olsun sizden beni yönlendiriyorsunuz.

  • Doktor Cevabı:

    Hastalarıma telefon numaramı vermeme kararı aldığımdan dolayı telefonumu veremeyeceğim. gereksiz aramalar çok fazla olmakta malesef. muayene olmak istiyorsanız bağcılar safa hastanesinden nöbet günlerimi öğrenip muayene olabilirsiniz. vajinada genişleme genellikle doğum yapmış hastalarda görülmektedir. evlilikten 3-4 gün öncesi yapılan işlemde ince ipler kullanılarak genel olarak vajina girişi daraltacak cerrahi bir girişim yapılmaktadır. böylece ilişki ile zorlanma olmakta ve kanama meydana gelmektedir. yerine göre 1500-2500 ytl arasında fiyatlar söz konusudur.

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x