Merhaba,penisin başında buruşukluk ve yarıklar var.sanki çatlamış gibi.daha

 • Merhaba,penisin başında buruşukluk ve yarıklar var.Sanki çatlamış gibi.Daha hacimsiz duruyor.Renk değişikliği de var.Hafif kahverengileşmiş gibi.Fonksiyonel bir bozukluk hissetmiyorum ama görüntü olarak beni rahatsız ediyor.Herhangi bir çözümü var mıdır?

 • Doktor Cevabı:

  Sayın ilgili, hep böyle miydi ? yazmamışsınız . eğer hep böyleyse ,doğuştan bir durum var demektir.bu durum bizden ziyade estetik doktorların işi. google'a penis estetik ameliyatları diye girerseniz , istediğinizi bulabilirsiniz. sağlıklar. prof. dr. nuran atmanoğlu ( cildiye mütehassısı)

  tarihinde cevapladı.
 • Daha önceden yoktu bu durum.Ben 2-3 aydır fark ediyorum en fazla 6-7 ay olmuştur.Söylemeyi unutmuşum,penis başında çok küçük beyaz beyaz döküntüler de var.Kurumuş gibi yani.

 • Doktor Cevabı:

  Sayın ilgili, size önceden cevap vermiştim. daha fazla bilgi için beni cepten arayabilirsiniz. sağlıklar. prof. dr. nuran atmanoğlu cep **** 466 **** ( sabahları 9-11 arası aranması )

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :
Puan : 1 / Oy veren : 1 kişi

Diğer Hasta Soruları

 • Genital

  Merhaba,penisin başında buruşukluk ve yarıklar var.sanki çatlamış gibi.daha hacimsiz duruyor.renk değişikliği de var.hafif kahverengileşmiş gibi.fonksiyonel bir bozukluk hissetmiyorum ama görüntü olarak beni rahatsız ediyorbide beyaz kabarcıklar var her hangi bir çaresi varmıdır ?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Dilek Üstünsoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Merhaba,penisin başında buruşukluk ve yarıklar var.sanki çatlamış gibi.daha

  Daha önceden yoktu bu durum.ben 2-3 aydır fark ediyorum en fazla 6-7 ay olmuştur.söylemeyi unutmuşum,penis başında çok küçük beyaz beyaz döküntüler de var.kurumuş gibi yani.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör


.
x