Merhaba iyi çalışmalar.sormak istediğimben herşeyden çabuk etkileniyorum.en

 • merhaba iyi çalışmalar.sormak istediğimben herşeyden çabuk etkileniyorum.en küçük bir olumsuzluk olduğunda hemen moralim düşüyor.kendimi telkin ederek zor toparlıyorum.2000 yında şiddetli panik atak geçirdim.tedavi oldum ama bazı sorunlar devam ediyor sanki.kendimi sanki transa geçmiş gibi hissediyorum.panik ataktan önce çok sosyaldim yıllar geçmesine rağmen gittikçe daha içe kapanıyorum.bir şey yapmak istiyorum ama en basit gezmek o bile içimden gelmiyor.ne yapmam gerekir.teşekkürler.

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba, gecirdiğiniz panik nöbetinin ardından herhangi bir tedavi aldınız mı? belirttiğiniz şikayetlerinizden mutlaka bir tedavi almanız gerektiğini düşünüyorum. iyi hazırlanmış bir tedavi planı ile sıkıntılarınızın azalacağını düşünüyorum.

  tarihinde cevapladı.
 • merhaba yasemin hanım.soruma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.evet ilçla tedavi oldum.tekrar doktora gitmeyi istemiyorum.çünkü sorunlarımı anlattığımda bir değişiklik olmuyor.yine kendi kendime kalıyorum.

 • Doktor Cevabı:

  Bana kalırsa kendinize ve psikoterapiye bir şans deha vermenizde fayda var. çünkü sizin gibi şikayetleri olan çok sayıda hastamıza oldukça iyi sonuçlar alacak şekilde yardımcı olabiliyoruz.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x