Merhaba hocam. ben yaklasık 18 yasından beri deprasyonla iç içeyim.ilk kez

 • merhaba hocam. ben yaklasık 18 yasından beri deprasyonla iç içeyim.ilk kez 2003 te doktora gittim cpraleks verdi 2 yıl kullandım bu arada terapiyede gittim.ama devamlı huzursuzum.basımda devamlı ağrı ve kulaklarımda cınlama var.birtürlü geçmiyor.mesleğim polis memuru onunda tekisi var ancak meslekten öncede vardı.su an ne yapacağımı bilmiyorum tam hayelet gibiyim.tam anlamıyla nasıl tedavi olabilirim .bu şekilde yaşamak cok zor.intaharı bile düşünüyorum.yardımcı olrsanız sevinirim.tesekkürler.

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba yusuf bey; ilaç desteğine devam edin ve bırakmayın, doktorunuzla ilaç desteği ile ilgili görüşmeleriniz tedaviniz açısından oldukça önemli bu tedaviye ek olarak terapi desteği de sizin için çok yararlı olacaktır bir psikolog la da görüşebilirsiniz, hangi şehirde yaşıyorsunuz?

  tarihinde cevapladı.
 • bursada yaşıyorum.ancak malumunuz polis olmamız sebebiyle resmi oalrak gidemiyorum doktora .giden arkadaşların coğu silahı alınıp pasivize ediliyor.

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba yusuf bey; endişenizi anlıyorum polis hastalarım oldu bir çok kez onlar da bu endişelerden dolayı tedavi görmekte çekimser kalıyorlar, ilaçlarınızı kullanmaya devam edin, mesleğiniz stresli bir meslek haklısınız fakat yaşamınızı devam ettirmeniz için mesleğinizi de devam ettirmeniz gerekiyor, sıkıntılarınızı ve sizi üzen bir takım şeyleri da ayrıntılı yazarsanız belkiş az da olsa yardımcı olabilirm, ama öncelikli ve sağlıklı olan yüzyüze terapidir, hoşcakalın

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x