Merhaba doktor hanım ben 23 yaşındayım başımda su akıyor hissi ve sıcaklık

 • merhaba doktor hanım ben 23 yaşındayım başımda su akıyor hissi ve sıcaklık hissiyle acilden gittiğim doktor psikiyatri servisne yönlendirdi ben hayatten zevk alan biriyim ama sinirli ve herşeyi kafama takan bi yapım var doktorum bana depresyon teşhisi koydu ama ben depresyonda olduğumu düşünmüyorum verdiği ilaçlar fulsac 20mg ve tranko buskos 20mg bu ilaçları kullanıyorum ama ben sinirlerimin et yememeye bağlıyorum sizcede olabilrimi et yemememin sinirlere etkisi şimdiden tşk...

 • Doktor Cevabı:

  Et ve et ürünlerini hiç yemiyor ve de gıda takviyesi almıyorsanız sıkıntılarınızda bu durumun da etkisi olabilir. et yemeyen vejeteryan ya da vegan kişilerin mutlaka diyetlerini takviye etmesi gerekir. bu durumda sinirler ve beyin için gereken bazı maddelerin eksikliği olabilir ve bu da depresyon anksiyete gibi rahatsızlık belirtilerine ya da başka nörolojik belirtilere yol açabilir. bir psikiyat ve bir diyetisyen ile görüşmenizi öneriri. kolaylıklar diliyorum.

  tarihinde cevapladı.
 • mrhb doktor hanım ben kontrole gittim ama doktor beni 6 aylık bi tedaviye ladı ben ilaçların bağımlılık yapacağı düşüncesindeyim yardımcı olursanız sevinirim bu ialçlar ne kadar güvenilir fulsac ve tranko buskas neden verilmiş ilaçlarldır bubnlar şimdiden tşk..

 • Doktor Cevabı:

  Doktorunuzun önerdiği ilaçları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. geçmiş olsun.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x