Merhaba ayşegül hanım ben dün gece paxil ilacından 2 tane aynı anda içtim.

  • merhaba ayşegül hanım ben dün gece paxil ilacından 2 tane aynı anda içtim. 40 mg lık haptı. bütün gece uyuyamadım halsizlik mide bulantısı titreme baş dönmesi devam etti. şu an hala devam ediyor. bunun için ne yapmalıyım. 40 mg ile bir şey olurmu. bu sorunlarım ne zaman biter. cevaplarsanız çok teşekkür ederim . iyi çalışmalar. SAYGILARIMLA PINAR TUN

  • Doktor Cevabı:

    Merhaba pınar hanım, sanırım yanlışlıkla 2 tane aldınız ilaçtan. +0 mglık ilaç size şu an gerekenin fazlası olduğundan ve birden aldığınızdan dolayı tanımladığınız belirtileri yapmıştır. bazı durumlarda tedavide de o dozu önerebildiğimiz için ciddi bir tehlike yaratmayacaktır. bu belirtiler 24-36 saat içerisinde kaybolacaktır. daha sonra ilacınızı önerildiği gibi içmeye devam edebilirsiniz. geçmiş olsun.

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x