Merhaba.35 yaşındayım bir yıl içinde boynum ve dekolte bölgende hızla ilerl

 • merhaba.35 yaşındayım bir yıl içinde boynum ve dekolte bölgende hızla ilerleyen derin çizgilerim oluştu.en azından ilerlemesini yavaşlatacak vitamin yada krem önerebilrimisiniz.şimdiden teşekkürler.

 • Doktor Cevabı:

  Kırışıklık derecenizi ve cilt tipinizi görmeden bir ürün önermek çok doğru olmaz.ama biran önce bir ürüne başlamanız uygun olur.bu konuda bence bir dermatoloji hekiminin sizi görerek öneride bulunması uygun olur.

  tarihinde cevapladı.
 • Tekrar merhaba,çok kuru bir cildim var. Analiz yaptırdım.Sürekli nemlendirici kullanırım vıhy.beni üzen 34 yaşına kadar sizinki kadar güzel bir cilde sahipken 1 yıl içinde içinde özellikle boyun ve dekolte bölgemdeki çizgilerin hızla derinleşmesİ.Ayrıca sağ yanağımda başlayan hafif çökme.Kırışık giderici ürüne başlayıp boyun ve dekolteme sürsem yada bu ürünlerin çok pahalı olmasından dolayı reçeteyle albileceğim bir ürün varmı.bepanten krem yada merhem önerirmisiniz.şimdiden teş.

 • Doktor Cevabı:

  Nemlendirici olarak kurumların ödediği birtakım losyonlar mevcut.ancak kırışıklık giderici ödenebilen bir ürün maalesef yok.bu arada cildinizi nemlendirdiğiniz oranda daha az kırışır.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x