Merhaba,25 yasındayım ben uzun birsüredir yürken dengesiz yürüdüğümü yana d

 • Merhaba,25 yasındayım ben uzun birsüredir yürken dengesiz yürüdüğümü yana doğru gittiğimi farkdiyorum dik rahat bişekilde düz yürüyemiyorum yürüme bandında yürürken dahi sabit yürümüyorum kenarlara doğru gittiğimi farkediyorum.nöroliye gittim mr çekildim fakat birsorun olmadıgını söylediler bunun dışında neyapmalıyım fizik tedaviyle ilgili bir durum olabilirmi ayaklarımı yana doğru açarak yürüdüğümde oluyor.yardımlarınızı rica ederim.

 • Doktor Cevabı:

  Herşeyden önce birşey daha önereceğim..göz muayenesine gittiniz mi?? görme alanı testi yaptırdınız mı?? yaptırmadıysanız öncelikle bunları da yaaptırın sonra konuşalım..

  tarihinde cevapladı.
 • merhaba hocam benim gözüm çok uzun yıllardır bozuk tek gözümde tembellik ve bozukluk mevcut..orta kulakla ilgili bi durum olabilirmi.fakat yürürken ayağı dışa açma durumu oluyor içe doğru kendi irademle çevirdiğimde rahatsızlık veriyor ayak yapımda bir sorun olabilirmi.Neyapmalıyım.

 • Doktor Cevabı:

  Uğur bey benim dediğim görme alanı muayenesi..bu muayene her göz muaayenesinde rutin olarak yapılmaz, daha özel bir muayenedir..bence bunu da yaptırın..yürüme bozukluğu ile yakın ilişkisi olabilir..

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x