Meraba hocam beynimde doğuştan damar yumağı olduğu tespit edildi. mr çekil

 • Meraba hocam Beynimde doğuştan damar yumağı olduğu tespit edildi. Mr çekildi ve 6 ay beklemeye alındım 6 ay sonra tekrar mr çekilerek ne kadar büyüyüp büyümediği tespit edileceği söylendi.Boyutunun ne kadar olduğu söylenmedi.Baş ağrılarım oluyor ayrıca ufak tefek kasılmalarımda var baş dönmesi oluyor ama bayılmıyorum benim sormak istediğim soru baş ağrısı olmayacağı strese bağlı olabileceği söylendi migrenden şüpheleniyorum bende damar yumağının yanı sıra migren hastalığıda olabilirmi?

 • Doktor Cevabı:

  Bu damar yumagı önemlidir dolayısıyla bir büyük üniversite hastanesinde gösterilmesi gerekir.

  tarihinde cevapladı.
 • Migren olma ihtimali varmı diye sormuştum hocam bu ağrılar damar yumağının önemli olduğunun belirtileri migrenden değil yani bunu mu demek istediniz? Ayrıca bunalım ve stres bu hastalığı etkilermi? Damar yumağı strese bağlı olarak daha hızlı büyüme yaparmı? Hocam biraz fazla soru sordum ama bu soruların cevabı benim için çok önemli şimdiden ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim..

 • Doktor Cevabı:

  Migrende olabilir ancak damar yumagından da kaynaklanabilir onun için büyük üniversite hastanesinde muayene olmanızı önerdim.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x