Meraba hakan bey,benim on seneyi geckin safrada taş problemim var,ulturason

 • Meraba Hakan bey,benim on seneyi geckin safrada taş problemim var,ulturasonsa yüze yakın ufak ,ufak taş ve camurlaşma gözüküyormuş.beni cok rahatsız etmedigi için bugüne kadar geldim ama sarılık yaptıgı için telaş etmeye başladım ameliyattanda bir okadar korkuyorum .Siz hangi hastanede ameliyat yapıyorsunuz, benim sosyal güvencem yok ,benim ne ödemem gerekli , cevaplarsanız memnum olurum şimdiden teşekkürler.

 • Doktor Cevabı:

  İlknur hanım, sarılık yaptıysa acilen gelmeniz gerekiyor. ücret konusu hallolur merak etmeyin elimden geleni yaparım. önemli olan sizin iyileşmeniz. 0212 231 ****

  tarihinde cevapladı.
 • Hakan bey cevabınız için teşekkürler.sarılık yapıyormuş diye okumuştum ,sarılık durumum yok .on senedir benle yaşıyor .Ameliyat olmam gerekli artık heralde başıma iş acmadan.

 • Doktor Cevabı:

  İlknur hanım, yaşınız gözönüne alındığında daha önünüzde uzun yıllar olduğu için ileride size sorun yaratma ihtimali çok fazla. bu kadar çok taş size mutlaka sorun yaratır. özellikle o taşlardan biri veya birkaçı ana safra kanalına düşmeden gerekenin yapılması en doğrusu. o nedenle sizi değerlendirdikten sonra herşeyi daha detaylı anlatırım.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x