Küçüklüğümden beri devam eden bir idrar problemim sözkonusu.sık sık idrara

 • Küçüklüğümden beri devam eden bir idrar problemim sözkonusu.Sık sık idrara çıkmaktayım.1-2 saat bazen de daha uzun dayanabilmekteyim.Kasıklarımda ve sırtın bele yakın kısmında ağrılarım var.1 aydır Tavanic, Saw Palmetto ve Quercetin gibi ilaçlar kullanmaktayım.Bu tür ilaçlar sadece idrar akışını hızlandırdı.İdrara çıkma aralığını arttıramadı.Şimdiden bu hastalıkla yaşamayı öğrenmeye ve yaşam kalitemi yüksek tutmaya çalışıyorum. prostatit dışında başka bir rahatsızlığım olabilir mi? Tşk.

 • Doktor Cevabı:

  Ağrılar prostatit nedeni ile olabilir ancak sık idrar onunla ilgili olmayabilir aşırı aktif bir mesane olabilir ayrıca saw palmetto ve quercetin i bu yaşta ( 25 yaş) niye kullandığınızı anlamadım.etraflıca yeniden tetkik edilmeniz gerekebilir.

  tarihinde cevapladı.
 • Doktorum reçeteye yazdığı için kullandım.Herhangi bir zararı olmadığı için verdiğini söyledi.Aşırı aktif mesane üzerinde hiç durmadı direkt beni prostatit tedavisine yönlendirdi.Tavanic güçlü bi antibiyotik dendi.İdrar testi dışında başka bi test yapılmadı.1-2 lökosit görülmekte yazıyordu.Onun dışında hikaye üzerinden tanı koyuldu.23 haziran da ayrıca varikosel ameliyatı oluyorum önce spermiyografi testini görmek istiyorum kapsamlı tetkikler için müsait bir zamanda görüşebilir miyiz tşk.

 • Doktor Cevabı:

  Varikosel ameliyatı için mutlaka spermiogram olmalı aksi taktirde amaçsız olur. diğer yönden bana buradan veya sitedeki bilgilerden ulaşabilirsinzi

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x