İzzet bey merhaba, 14 haftalık hamileyim. doktorum tarafından verilen gy

  • İzzet Bey Merhaba, 14 haftalık hamileyim. Doktorum tarafından verilen Gynoferon tableti 1 haftadır kullanıyorum. Kullanım sonrası ishal başladı özellikle 3 gün önce şiddetli ishal oldum öğlen yediğim balığın bayat olabileceiğini bu nedenle böyle olduğunu düşündüm. ertesi gün öğle yemeğinden sonra da yediklerimi çıkardım ve onun sonrasında ne yersem hatta meyve suyu bile içsem 5 dakika içinde çıkarıyorum. 14 hafta boyunca mide bulantım veya kusma olmamıştı. bu haptan olabilir mi ne yapmalıyım?

  • Doktor Cevabı:

    Kusura bakmayın. yurt dışında olduğumdan bir süre e-postalarıma bakamadım. muhtemel şimdiye kadar sorunuz geçerliliğini yitirmiştir. i̇laca bağlı olabilir tabii ki. böyle durumlarda birkaç gün ilacı kesmekten zarar gelmez. kesip deneyebilir ve şikayetiniz geçmezse o zaman doktora başvurabilirsiniz. saygılarımla

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x