Iyi günler seval hanım rahim kanseri hakkında bilgi almak istiyorum rahim

 • iyi günler Seval hanım rahim kanseri hakkında bilgi almak istiyorum rahim kanseri transvaginal ultrason hariç normal ultrasonda da belli olur mu ayrıca rahim kanserinde kanama süreklimidir yoksa 3-4 hafta kesilip tekrar başlar mı rahim kanseri olduğuma dair şüphelerim var sağ kasığımda ve vaginanın sağ tarafında ağrım var kanamalarım pıhtılı oluyor kalçalarımda da karıncalaşmalar var yaşım 39 endometrium son ölçüldüğünde 12.7 mm idi çok endişeleniyorum saygılar başarılar.

 • Doktor Cevabı:

  Gecikmeden bir üniversite hastanesine veya onkoloji uzmanına muayene olunuz. muayene sonrasında belirlenen tedaviyi aksatmayınız.

  tarihinde cevapladı.
 • Seval hanım 1 ay önce jinekolojik muayene hormon ve tam kan sayımı yapıldı ultrason ile bakıldı doktorum primolut verdi kanama kesildi ve biopsiyi pıhtılı kanamam olursa yapacağını söyledi smear de yapıldı servisitis ve erezyon çıktı sizce bende ki belirtiler kötüye mi işaret kanamam falan yok cevabınızdan sonra çok korktum şimdi saygılar.

 • Doktor Cevabı:

  Yapılacak testler yapılmış. bu testlere göre şu an için problem görünmemekte. sorun hormonal gibi gözükmekte. ancak doktor kontrollerinizi aksatmayınız.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x