Iyi günler hocam, kulaklarımda çınlama uğultu konuşulduğunda sol kulağımda

  • iyi günler hocam, kulaklarımda çınlama uğultu konuşulduğunda sol kulağımda çatlamal ve volumlu duyulması gibi sorunlarla karşılaştığım için yapılan kulak muayenesi sonucunda odyoloji istendi.Saf ses ortalaması hava (sol 16,sağ 15) kemik (sol 13, sağ 15) teşhis Tinnitusa önerilen ilaçlar nootropil, etal fort ve aerıus nootropili devamlı diğerleri bir tertip kullanılacak ancak noottropilin endiksiyonları rahatsızlığım ile bir alakası yok gibi siz ne önerirsiniz. 48 yaşındayım hafıza kaybım yok.

  • Doktor Cevabı:

    Şikayetinizin ne zamandır olduğunu yazmamışsınız. ancak 3 ay kadar ilacı kullandıktan sonra yararı olup olmadığına karar vermelisiniz.verilen ilaç yanlış değil.belki ilerde değiştirilebi,lir ya da başka ilaç eklenebilir.

    tarihinde cevapladı.
  • Kısa zaman içerisinde vermiş olduğunuz cevabınız için teşekkür ederim. Çınlama uzun süredir var. uğultu ve sesin sol kulağımda çatlama ve farklı aygılanması bir kaç gündür devam ediyor. Kulak zarımda çökme ile iç kulaktaki harabiyete iyi gelecekse Tavsiyeniz üzerine ilaçlarımı kullanacağım. Tekrar teşekkürler.

Bu soruya oy verin :

.
x