Iyi gunler hocam ben varna tip fakultesinde okuyorum cok zorlaniyorum bu se

 • iyi gunler hocam ben varna tip fakultesinde okuyorum cok zorlaniyorum bu sene birinci sinifim ve genel cerrah olmak istiorum kismetse 6 sene sora ama bu hayalle basladim tip fakultesine burada okumak birde yabanci dilde cok zor ve ne yapacagimi bilemiorum siz bir cerrahsiniz ve belki bana yardimci olabilirsiniz ii calismalar hocam

 • Doktor Cevabı:

  Çalışmalarına devam et batuhan. yabancı dil konusunda da eksiklerini tamamla. ileri sınıflarda gerekirse bazı stajların için seni buraya alırız. dha önüne çok fırsat çıkar, rahat ol. derslerine ve yabancı dilde ustalaşmaya dikkat et ve spor yap. fiziksel ve zihinsel olarak sağlam olursan fırsatlar zaten seni bulacaktır. başarılar, prof. dr. b. bülent menteş (312) 4663020 (0533) 6025098 (sekreter mobil tel)

  tarihinde cevapladı.
 • hocam ilk olarak tesekkur ederim ben sizden haric 4 psikiyatrist hocaya yazi yazdim bu siteden herkez gecistirdi yada yuzyuze konusalim gel dediler ben suanda piskolojik olark cokmus durumdayim dersler o kadar zor ki ve basarmak istiyorum hirsim beni bitirdi kimseyede soleyemiyorum ne yapacagimida bilmiyorum ama temmuza kadar vaktim var burda sinif gecmek cok zor ve haftaya histoloji sinavim var ne yapacagimi bilmiyorum

 • Doktor Cevabı:

  Harşay vasat zekalı insanlar için standardize edilmiştir batuhan. senin gibi biri için bunları halletmek çok kolaydır aslında. sabahları daha erken kalk; zevkle banyo yap, açık havayı içine çek, dua et, kendi bakımına özen göster. sonra dünyaya gülümseyerek işlerine başla. boşa zaman harcama (televizyon, konuşmalar, oyunlar, vs). arada zaman yaratıp sporla ilgilen, iyi beslen, vs. halledeceksin, başka çaresi yok. birçok genç insan çok zor koşullarda uğraş veriyor. sevgiler, prof. dr. b. bülent menteş (312) 4663020 (0533) 6025098 (sekreter mobil tel)

  tarihinde cevapladı.
 • hocam size cok tesekkur ederim dediklerinizi yapicam ve kendimi daha iyi hissediorum isallah sinavlarimi adlgimdada konusuruz ilerde yuzyuze gorusmek dilegiyle bu iyiliginizi unutmuycam

 • Doktor Cevabı:

  Rahat ol batuhan. kendine acıma. iyi beslen, sık banyo yap, doğaya çık, spora zaman ayır ve hallet. sevgiler, prof. dr. b. bülent menteş (312) 4663020 (0533) 6025098 (sekreter mobil tel)

  tarihinde cevapladı.
 • Hocam ii gunler size ilk olarak cok tesekkur etmek istiorum sayenizde sinavi aldim ve 2. doneme cok iyi basladim kendime guvenim yerine geldi ve bunu size borcluyum ii calismalar Batuhan (Varna Tip Fakultesi)

 • Doktor Cevabı:

  Bozma batuhan. spor ve felsefe çalışmalarının dozunu arttır. herşeyi halledersin. başarılar, prof. dr. b. bülent menteş (312) 4663020 (0533) 6025098 (sekreter mobil tel)

  tarihinde cevapladı.
 • İyi günler hocam hatırlarmısınız bilmiyorum ama ben varna tıp fakültesinden Batuhan 1. sınıftayken derslerin zorluğundan piskolojim kötüyken yardım etmiştiniz sınıf geçmeyi imkansız sanarken bana destek oldunuz ve şuanda 2. sınıfım tüm derslerimi aldım bu sene çok daha zor ama sizin yazdıklarınızı silmedim kötü hissetiğimde okuyup hırsla ders çalışıorum umarım mezun olup doktor olduğumda da size mesaj atmak nasip olur umarım siz iyisinizdir saygılarımla Batuhan Çetin

 • Doktor Cevabı:

  Bence olayı bitirdin batuhan. ama gevşeme. tıbbı halletmen kolay, düzenli çaış. önemli olan tıbbın yanında bu süre zarfında başka yetenekleri de potföyüne katman. sabah erken kalk, buna karşın bazı günler belirleyip o günler dinlen ve çok uyu. örneğin chi-kung, iso-chi, meditasyon, tasavvuf (özellikle ibn-i arabi) başlıklarına internetten ve kitaplardan ulaş ve zihnini geliştir. bir spor dalında (özellikle savaş sanatlarından bir - mesela wing chun) uzmanlaş. okul bittiğinde tam donanımlı ol. dietini ayarla. yine görüşürüz. sevgiler prof. dr. b. bülent menteş (312) 4663020 (0533) 6025098 (sekreter mobil tel)

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları


.
x