Iyi günler dr bey endometrium kanserinde adet gecikmesi olur mu ve ca125

 • iyi günler dr bey endometrium kanserinde adet gecikmesi olur mu ve ca125 endometrium kanserinde yüzde kaç geçerli sorumun cevabını bir türlü alamadım teşekkürler saygılar.

 • Doktor Cevabı:

  Araya giren bayram nedeni ile sorunuzu geç cevapladığım için üzgünüm.endometrium kanseri daha çok menopoz veya menopoz sonrası yaşlarda daha sık görülür.endometrium kanserinde adet gecikmesi değil kanama ya da kanlı akıtılar olur.

  tarihinde cevapladı.
 • iyi günler dr bey cevabınız için teşekkürler endişelerimden kurtulamıyorum bundan 5 ay önce çok pıhtılı 2 ay gecikmeli adet geçirdim endometrium 20 mm idi tekrar bundan 2 ay önce ölçüldü 12.7mm idi dr bişey yok dedi dr smear yapıldı servisitis çıktı bişey yoksa neden 1 aydan beri adet olmuyorum gebelikte yok bacaklarımda karıncaşmalar ağrılar kasık ağrısı vagina ve anüsde kaşıntı ağrı ca 125- 17 çıktı neden adetim gelmedi sarıda bir akıntı mevcut yaşım 39 teşekkürler saygılar.

 • Doktor Cevabı:

  Adetinizin neden gelmediğini bilebilmem imkansız.büyük olasılıkla yaşınız 39 olduğuna göre menopoz öncesi bir hormonal yetersizlik olmalı.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x