Iyi günler ben üç aydır zoretanin kullanıyorum gözeneklerin içinde sürekli

  • iyi günler ben üç aydır zoretanin kullanıyorum gözeneklerin içinde sürekli beyaz beyaz birşey çıkıyor bu normalmi üçüncü ayda bide masturubasyon tedaviyi etkiler mi sorumun cevabı için şimdiden tşkler...

  • Doktor Cevabı:

    Zoretanine en az 6 ay devam etmeniz gerekebilir, tedavi süresine doktorunuz karar vermelidir, yeni çıkışların bu arada olması normaldir, sexuel aktivite tedaviyi etkilemez. şifalar dilerim

    tarihinde cevapladı.
  • Zoretanin kullanınca kendimi kötü hisediyorum arada sitrese giriyorum bu tedavinin ilerlemesini etkilermi tedavi süresini uzatırmı

  • Doktor Cevabı:

    Zoretanin sinirlilik, aşırı erginlik yapabilir, bu durumu doktorunuzla konuşmalısınız bazen psikiatriden yardım alınarak sedatif ilaçlar tedaviye eklenebilir. acak ciddi sıkıntı, intihar düşünceşeri varsa mutlaka tedavinin kesilmesi gereklidir.

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x