Iyi akşamlar dr bey.ben 6 yıl önce meme koruyucu ameliyat geçirdim .tüm ted

 • iyi akşamlar dr bey.ben 6 yıl önce meme koruyucu ameliyat geçirdim .tüm tedavilerimi oldum.6-7 aydır düzenli adet görüyorum.ameliyat olan gögüs ucumun kahverengi bölgesinde şişlik oluştu .agrı yok arada kaşıntı oluyo ultrason çektirdim birşey çıkmadı .bu normal bir durummu.teşekkürler şimdiden.

 • Doktor Cevabı:

  Şeyda hanım, geçmiş olsun. doktorunuza muayene oldunuz mu? mamografi ne zaman çekildi? sadece kaşıntı mı var? kabuklanma, yara var mı? sadece kaşıntı ise önemli bir belirti değil? merak etmeyiniz. prof.dr.vahit özmen

  tarihinde cevapladı.
 • tşklr hocam cevabınız için.memografi çektireli 1 yıl olmadı henüz.temiz çıktı sonuçlarım zaten düzenli adet olmaya başladıktan sonra böyle birşey oldu.ağrı olmuyo arada sızı ve kaşıntı oluyor.yara yada kabuklanma yok sadece şişlik oldu oda alt kısımda tüm meme ucu çevresinde değil.sert bir şişlik sadece .15 tatilde çapada gösterdim bişi yok dediler ama içim rahat değil ağustos sonu memografi ve ultrason istediler o zamana kadar bende araştırıyorum bu şekilde umarım birşey yoktur.tşklr ilginize.

 • Doktor Cevabı:

  Merak etmeyin, ağustosta kontrole gelirsiniz. dr.vahir özmen

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları


.
x