Ii günler hocam. bende performans anksiyetesi var 1 aylık eevliyim. ilk 2 h

 • ii günler hocam. bende performans anksiyetesi var 1 aylık eevliyim. ilk 2 haftada problem yoktu. daha sonradan ortaya çıktı. şuan çok kötü durumdayım. hiç aklımdan çıkmıyor ,bunun tedavisi nasıl oluyor terapiyle düzelme şansı ne? terapi işe yaramazsa ne yapıyorsunuz?

 • Doktor Cevabı:

  Bunun düzelmemesi olmaz. terapi ile de düzelir, aldırışz etmez, beklerseniz kendiliğinden de düzelir. yeter ki kafanızı bu konuya takmayın. eşinizle birlikte yapabileceğiniz başka şeyler de vardır herhalde; yoksa da olmalı. i̇yi dileklerimle.

  tarihinde cevapladı.
 • cevabınız için teşekkürler. çok rahatlattınız beni, terapi almaya başladım. inşallah düzelirim, terapistim bana desyrel yazdı sizce nasıl bu ilaç. ilaç kullanmak istemediğimi söylediğim halde bu ilacı önerdi. ilaç kullanmak isteseydim. levitra kullandım çok işe yaradı onu kullanırdım . ne yapmalıyım. levitraylada olmama durumu varmı teşekkürler..

 • Doktor Cevabı:

  Desyrel&#39i bazı meslektaşlarımız ereksiyon güçlendirici olarak kullanıyorlar ama ben bu ilacın hastalık düzeyinde kalıcı ereksiyon (priapizm) yapabileceğini (çok düşük oranda da olsa) biliyorum ama ereksiyon güçlendirici bir etkisi olduğunu sanmıyorum. levitra ve benzeri ilaçlar, anksiyeteniz azaldığında yararlı olabilir. anksiyolitik bir ilaç, levitra vb. bir ilaç ve zaman sorununuzu çözer. önceden de dediğim gibi endişe etmenin bir anlamı yok. i̇yi dileklerimle.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x