Hocam su an izmir 9 eylül üniversitesi infeksiyon hastalıklarında hepatit b

  • hocam su an izmir 9 eylül üniversitesi infeksiyon hastalıklarında hepatit b den ötürü interferon tedavisi almaktayım 3cüncü ayım doldu tedaviya baslayalı tansiyonum cok yükseliyor kardiyoluga giittim nefrolojiyede gittim nedeni bulunamadı ne böbreklerde nede kalpte bir sorun var dediler ama sol tarafıma yatamıyorum yokuş cıkarken kalp kısmım agrıyor hocam yüz kısımım kızarıyor hep nedendir canım hocam tansiyonmu saglık ocagında ölçtürüyorum 160 büyük 110 kücük evde kendim 3 tana tansiyon ölçer alet aldım 2 si koldan 1ri bilekten bitanesi braun bitanesi onmron bilekten olanıda markasız bisey evde ölçtügümde 100 büyük 6 küçük çıkıyor eczanedede ölçtürsem yüksek cıkıyor dijital aletlere güvenmeyelimmi çözemedim ben bu işi ense kısmımda devamlı agrı var muayene oldugum doktor içtigim ilacı 100mm cıkardı cozar diye bi ilaç allah tüm doktorlarımızı basımızdan eksik etmesin saygılar

Bu soruya oy verin :

.
x